PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=855513}

Ci, którzy życzą mi śmierci

Those Who Wish Me Dead
5,6 10 496
ocen
5,6 10 1 10496
5,7 7
ocen krytyków
Ci, którzy życzą mi śmierci
powrót do forum filmu Ci, którzy życzą mi śmierci

Dobry!!!

ocenił(a) film na 8

Właśnie obejrzany :) Jestem pozytywnie zaskoczona. Thriller to jeden z moich ulubionych gatunków. Zawsze zachwycam się tymi z późnych lat 80tych i perełek lat 90tych oczekując na coś, co dziś zwali mnie równie mocno z nóg. Ten powyżej może nie zwala, ale jest naprawdę dobry! Brakuje mi kilku elementów, zakończenie mogłoby mieć jeszcze twist (nie chcę spoilerować, więc daruję sobie szczegóły), ale widać, że film jest zrobiony porządnie. Fajna gra aktorska, brak jakichś nielogicznych scen, dobry motyw główny. Polecam :) Wart poświęcenia czasu :)

ocenił(a) film na 4
KatieWatie

Jeśli ten ci się tak podobal to polecam Only The Brave z fantastycznym Brolinem, 

pozostale filmy Sheridana tez warto zobaczyć - Hell or High Water czy Wind River tez sa utrzymane w takim neowesternowym klimacie, a sa znacznie lepsze wedlug mnie

Anacron1337

Są o niebo lepsze....bo ten ostatni z Brolinem moim zdaniem taki sobie...za ten z Jolie jest bardzo przeciętny,zero zaskoczeń...akurat ten chłopiec jest chyba najmocniejszą stroną filmu...6/10.

ocenił(a) film na 4
Jacek_Radkiewicz_filmweb

No ten "Only The Brave" to nie jest w żadnym razie jakieś arcydzieło ale bardzo w porządku nakręcony i wzbudził we mnie jakąś nostalgie może ze względu na to, że przypominał mi troche "Backdraft" z Kurtem tym braterstwem strażackim, no i zakończenie miał dosyc mocne według mnie

ocenił(a) film na 7
KatieWatie

Sheridan sobie bardzo wysoko poprzeczkę ustawił no i teraz po prostu dobry film nakręcił. Po mocnym otwarciu z czasem dochodzą gatunkowe prawidła i tak ci bezwzględni zabójcy regularnie się wahają lub znajdują powody, dla których nie zabijać głównych bohaterów. Trochę też takiego ganiania bez celu jest, no i AJ za bardzo chce dobrą matką znowu być.
Ale też ogólnie sceny są sensowne, dialogi dobrze brzmią, ogień na finał wygląda bardzo zacnie, jak i zgliszcza też. Czuć taki realizm tego miejsca i fachowość w działaniach służb, więc finalnie jest to dobry film, taki jakiego Netflix od dawna nie jest w stanie wypuścić. 7/10

KatieWatie

Jak to obejrzałaś jak jeszcze nie bylo premiery? xd

Analny_terror

Od wczoraj są już dostępne napisy...

ocenił(a) film na 8
Analny_terror

Posiadam dostęp do HBO MAX :)

ocenił(a) film na 4
KatieWatie

podziel się może GDZIE widziałaś...

ocenił(a) film na 8
zatkaokakao

Na HBO MAX. Nie mieszkam w Polsce :) Stad możliwość obejrzenia szybciej :)

ocenił(a) film na 4
KatieWatie

Taka to pożyje:,-)

zatkaokakao

Na CDA usuwają,ale można obejrzeć chociażby tutaj:

https://vizjer.pl/film/ci-ktorzy-zycza-mi-smierci-those-who-wish-me-dead-2021

Film raczej bardzo średni, z nudów można obejrzeć.

ocenił(a) film na 4
Taio

Dzięki, właśnie wczoraj widziałem na viderze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones