plakat filmu Ci, którzy przetrwają

Ci, którzy przetrwają

The Survivors
6,2 432
oceny
6,2 10 1 432
373
chce zobaczyć
{"rate":5.5,"count":2}
{"type":"film","id":34860,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Ci%2C+kt%C3%B3rzy+przetrwaj%C4%85-1983-34860/tv","text":"W TV"}]}
Ci, którzy przetrwają
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Sonny (Walter Matthau) i Donald (Robin Williams) poznają się w barze, wkrótce po tym, jak obaj stracili źródła utrzymania. Prowadzona przez Sonny'ego stacja benzynowa właśnie wyleciała w powietrze, a szef Donalda zwolnił go w bardzo oryginalny sposób, bo za pośrednictwem swojej papugi. Obaj pechowcy są przekonani, że nic gorszego nie możeSonny (Walter Matthau) i Donald (Robin Williams) poznają się w barze, wkrótce po tym, jak obaj stracili źródła utrzymania. Prowadzona przez Sonny'ego stacja benzynowa właśnie wyleciała w powietrze, a szef Donalda zwolnił go w bardzo oryginalny sposób, bo za pośrednictwem swojej papugi. Obaj pechowcy są przekonani, że nic gorszego nie może im się przytrafić, gdy do baru wpada uzbrojony mężczyzna (Jerry Reed). Napad udaje się udaremnić, ale niestety sprawca ucieka, co oznacza, że życie przypadkowych bohaterów jest odtąd w niebezpieczeństwie. Donald próbuje poradzić sobie z presją, kupując broń i zapisując się na kurs przetrwania.

Ci, którzy przetrwają zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.