Clerks - Sprzedawcy

Clerks.

1994 1 godz. 32 min.
7,5 55 896
ocen
7,5 10 55896
13 788
chce zobaczyć
7,2 10
ocen krytyków
{"rate":7.2,"count":10}
powrót do forum filmu Clerks - Sprzedawcy
 • Elvis_i_koty ocenił(a) ten film na: 8

  ...ale mnie ten film wyciąga z dołów.
  podoba mi się zamknięta kompozycja filmu[lubię konsekwencję.tu-fabuła toczy się w ciągu jednego dnia.],prostota[reżyser nie bawi się w filozofa czy moralizatora.],wulgarny dowcip[sorry,dziewczęta-zdjęcie kotka z podpisem 'oh,no!' mnie nie bawi.i skoro powstał taki film...to kilku innych osób też nie.]
  nie wiem czy było takie zamierzenie reżysera,ale ten i kilka innych jego filmów podtrzymuje mnie przy życiu przy silniejszych atakach depresji.po prostu włączam je...i podczas filmu jest lepiej.
  możliwe że to tylko moje odczucia.

 • michael_g ocenił(a) ten film na: 9

  Elvis_i_koty Nie, nie tylko Twoje. Te filmy mają jak najbardziej pozytywne przesłanie i też zawsze poprawiają mi humor.

 • Elvis_i_koty właśnie obejrzałem ten film i zadziałał na mnie tak samo! z pewnością do niego wrócę kiedyś by sobie poprawić humor. możesz podrzucić jakieś inne tytuły które tak na Ciebie działają? pomijając powiązane z tym filmem (jay i silent bob itd.)

 • Elvis_i_koty ocenił(a) ten film na: 8

  greenballz "We're the Millers" :)

 • Dragon_Niszczyciel ocenił(a) ten film na: 10

  Elvis_i_koty Na mnie film niestety zadziałał odwrotnie. Oczywiście zabawny, znakomity, ale jest coś prawdziwego w tej niedoskonałości życia, nie tylko bohaterów i jakoś zastanawiam się, jak można ten film odebrać pozytywnie. Przecież, o ironio, jest smutny.