PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=512}
7,5 58 127
ocen
7,5 10 1 58127
7,4 24
oceny krytyków
Clerks Sprzedawcy
powrót do forum filmu Clerks - Sprzedawcy

...ale mnie ten film wyciąga z dołów.
podoba mi się zamknięta kompozycja filmu[lubię konsekwencję.tu-fabuła toczy się w ciągu jednego dnia.],prostota[reżyser nie bawi się w filozofa czy moralizatora.],wulgarny dowcip[sorry,dziewczęta-zdjęcie kotka z podpisem 'oh,no!' mnie nie bawi.i skoro powstał taki film...to kilku innych osób też nie.]
nie wiem czy było takie zamierzenie reżysera,ale ten i kilka innych jego filmów podtrzymuje mnie przy życiu przy silniejszych atakach depresji.po prostu włączam je...i podczas filmu jest lepiej.
możliwe że to tylko moje odczucia.

ocenił(a) film na 9
Elvis_i_koty

Nie, nie tylko Twoje. Te filmy mają jak najbardziej pozytywne przesłanie i też zawsze poprawiają mi humor.

Elvis_i_koty

właśnie obejrzałem ten film i zadziałał na mnie tak samo! z pewnością do niego wrócę kiedyś by sobie poprawić humor. możesz podrzucić jakieś inne tytuły które tak na Ciebie działają? pomijając powiązane z tym filmem (jay i silent bob itd.)

ocenił(a) film na 8
greenballz

"We're the Millers" :)

ocenił(a) film na 10
Elvis_i_koty

Na mnie film niestety zadziałał odwrotnie. Oczywiście zabawny, znakomity, ale jest coś prawdziwego w tej niedoskonałości życia, nie tylko bohaterów i jakoś zastanawiam się, jak można ten film odebrać pozytywnie. Przecież, o ironio, jest smutny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones