PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=437558}

Co się zdarzyło w Las Vegas

What Happens in Vegas
6,7 93 465
ocen
6,7 10 1 93465
5,9 7
ocen krytyków
Co się zdarzyło w Las Vegas
powrót do forum filmu Co się zdarzyło w Las Vegas

Na plus tego filmu należy zaliczyć dobór aktorów (również wizualny:)) i brak żenujących żartów (brawo! wiem, że dla wielu scenarzystów to wręcz nieosiągalne). Niestety nie zdają się te plusy na nie wiadomo jak dużo, ponieważ scenariusz jest do bólu pospolity....może wyjaśnię - skrypt jest bardzo BARDZO typowy dla komedii romantycznych, od początku było wiadomo jak się skończy, nie zaskakiwał zupełnie NICZYM, na końcu oczywiście big kiss. Nie lubię takich filmów, ale nigdy nie skreślam komedii romantycznych przed obejrzeniem, bo wśród nich zdarzają się perełki.

Film mogę polecić miłośnikom typowych filmów komediowo-romantycznych. To przyjemna, ładna, ale oklepana historia. Można obejrzeć tylko i wyłącznie celem odprężenia po niebywale ciężkim dniu, kiedy jakiekolwiek myślenie sprawia wręcz ból i człowiek pragnie się jedynie wyłączyć. Z tego powodu "Co się zdarzyło w Las Vegas" oceniam na 4 :)

ginger_girl

trochę dziwne podejście, bo przewidywalny? że wiadomo jak się skończy? tzn że nie wart obejrzenia? :) czy wszystkie filmy muszą być... ambitne?

ocenił(a) film na 4
agaka_4

Gdyby nie był wart splunięcia wystawiłabym soczystą jedynkę, a jednak uważam, że zasługuje na 4 i nie jest to nota zawyżona.

Lubię gdy film mnie zupełnie zaabsorbuje, a potrafi to zrobić nawet rozrywkowy film o miłości z elementami humorystycznymi, ten obraz niestety nie podołał zadaniu, ponieważ przez cały czas trwania nie zaskoczył mnie ani razu i wręcz przez to denerwował momentami. Nie chodzi tu jedynie o zakończenie, ale o kluczowe w tym filmie sytuacje. Przykłady to scena z latarnią lub scena na imprezie u szefa, gdy bohater stoi przy mikrofonie. Wszystko takie oczywiste. (Może po prostu byłam w humorze na wytykanie błędów, nie przeczę ;) To jest sedno problemu. W mojej pierwszej wypowiedzi podkreśliłam aż nadto kwestię samego zakończenia, teraz widzę, że mogłaś to zrozumieć w ten sposób, że nie lubię żadnego filmu ze szczęśliwym zakończeniem, a tak nie jest. :)

Wiadomo, że komedia romantyczna zwykle kończy się tak, że bohaterowie się schodzą. Jednakże nie zapominajmy o tym, że film przewidywalny, gdzie wszystkie sytuacje są deczko zbyt oczywiste, a film z zakończeniem, które można było przewidzieć to co innego (celowo to teraz zaznaczam). Mogłabym podać przykłady tych drugich, ale nie pytałaś o nie, więc się wstrzymam. :)


ginger_girl

Mam podobne odczucia. Po prostu fatalny scenariusz na całkiem niezły pomysł.

ginger_girl

A tak na marginesie to czy jakieś filmy oglądasz z przymusu a inne z nudów ? ;-):-)

ocenił(a) film na 4
Chlor_3

Co?

ocenił(a) film na 7
ginger_girl

A "Zmierzch" to niby taki nieprzewidywalny i ambitny, że zasługuje na 10? Podaj przykład jakiejś komedii romantycznej, której zakończenie nie jest oczywiste już od samego początku.

Rolą filmów z tego gatunku jest zrelaksować i rozbawić widza, a nie zmuszać go do refleksji, więc jeśli piszesz, że Vegas nadaje się do obejrzenia po ciężkim dniu, to twórcy spisali się na medal. Zdarzają się trochę mniej oczywiste scenariusze, np. "Definitely, maybe" ale to są utwory z pogranicza komedii i dramatu. Typowa komedia romantyczna zawsze będzie przewidywalna, bo taka jest natura tego gatunku i nie ma w tym nic złego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones