PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772718}
6,1 28 413
ocen
6,1 10 1 28413
4,4 5
ocen krytyków
Co wiecie o swoich dziadkach
powrót do forum filmu Co wiecie o swoich dziadkach?

Co za osioł przetłumaczył tytuł filmów.

ocenił(a) film na 6
ANGEL911

Ciekawe ile jeszcze czasu minie zanim niektórzy użytkownicy filmwebu zaczają, że to nie są tłumaczenia, tylko POLSKIE TYTUŁY, to dwie całkowicie inne rzeczy...

gggggrzegorz

Taki tytuł mogą sobie wsadzić w dupę. Pierwsza część filmu to Tata kontra tata, nie mogli dać takiego samego tytułu tylko dopisać 2, dużo ludzi nie będzie wiedzieć ze powstała druga cześć przez jakiegoś barana. Jestem ciekaw co za barany ustalają tytuły filmów w Polsce.

ocenił(a) film na 5
gggggrzegorz

przecież to tradycyjny temat przy każdym zagranicznym filmie, więc mnie już zbytnio nie dziwi wypada tylko pozazdrościć jakie niektórzy mają problemy :)

ocenił(a) film na 7
ANGEL911

Dlaczego tak Was bolą d*py z tymi tytułami? Na każdym forum pojawiają się te same pustosłowia...

MyNameIsDeath

Tytuł powinien być dobrze przetłumaczona z angielskiego na polski, ale tak to jest jak jakiś pajac bierze się za tłumaczenie tytułów.

ocenił(a) film na 7
ANGEL911

Chyba geniusz. Zajarani pierwszą częścią będą wiedzieć że to kontynuacja, a do tego przyciągnie tych którzy pomylą to z drugą częścią komedi z DeNiro...

Rafi11

Chyba samozwańczy geniusz, po co ludzie zawsze kombinują z tytułami, do tego jeszcze dubbing załatwił ten film na całego.

ocenił(a) film na 7
ANGEL911

Tytuł to porażka; pomyślałam wręcz, że to TV PULS wymyślił sobie ten tytuł - bo na tym kanale oglądałam film - nie mogąc uwierzyć, że to oficjalny polski tytuł filmu. Spodziewałam się DeNiro, a tu Gibson, Wahlberg, Ferell, czyli obsada Tata kontra tata?! Wtf??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones