PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103185}
5,8 8 525
ocen
5,8 10 1 8525
4,7 3
oceny krytyków
Cold Creek Manor
powrót do forum filmu Cold Creek Manor

Film strasznie długo się rozkręca. Przez co przez pierwsze 40 minut, był dość nużący. Do tego bardzo przewidywalny, od razu można się domyślić kto za tym wszystkim stoi i co wydarzy się w większości scen. Niestety napięcia praktycznie nie było o strachu nie wspomnę. W drugiej połowie zaczyna się akcja i zrobiło się nawet w miarę ciekawie. Moją ocenę zawyżyłam ze względu na obsadę i fakt, że film był dobrze zagrany.

ocenił(a) film na 7
Smerfetka_88_fw

Nie ma co narzekać,aż taki zły nie był,thrillery mają to do siebie że dłużej się rozkręcają.Jak chcemy więcej strachu poczuć,to trzeba obejrzeć porządny horror ;).Mi się podobało w tym filmie że nie było jakiś wymyślonych fantazji o nawiedzonym domu,czy coś podobnego.Dlatego oceniam 7/10 i polecam.

ocenił(a) film na 6
jazdowicz2666

Oglądam głównie horrory i thrillery, więc wiem na czym one polegają. Owszem akcja toczy się w nich trochę wolniej ale nie jest taka nużąca. Zazwyczaj w drugiej połowie wszystko zaczyna się wyjaśniać i pod koniec dowiadujemy się, kto był czarnym charakterem. W tym filmie brakowało mi właśnie tego momentu zaskoczenia, bo od razu można się domyślić, kto jest negatywną postacią. Do tego ta przewidywalność wielu scen. Ogólnie jednak film nie był aż taki zły, dla tego dałam mu 6/10. Co prawda trochę zawyżone, z przyczyn wyżej wymienionych. Mimo że mam nieco odmienne zdanie, to szanuję Twoją opinie. W końcu każdy ma swój gust. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 7
Smerfetka_88_fw

Z tym się zgadzam,że brakowało elementu zaskoczenia.Gdy bez zapowiedzi zjawił się ten koleś Dale i zaczął grzebać bez pytania w rzeczach tej rodzinki,to było wiadome z góry że coś jest z nim nie tak.Ale nie można mówić że on od razu miał złe zamiary,bo ten Cooper sam zaczął go prowokować takim zachowaniem skazującym go od razu.Ja również szanuje twoje zdanie,bo w końcu tu na FW jest od tego forum żeby każdy wyraził swoje spostrzeżenia na temat filmów obejrzanych i trudno żeby wszystkim podobały się te same filmy ;).Pozdrowionko ;).

Smerfetka_88_fw

bo to thriller o przesladowcy ktory jest znany sa takie filmy przyladek strachu czy fatalne zauroczenie obsesja itp zagadka bylo co zrobil z rodzina, a na koncu takich filmow nastepuje eskalacja konfliktu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones