PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=840443}

Kolor z przestworzy

Color Out of Space
5,4 9 229
ocen
5,4 10 1 9229
6,0 16
ocen krytyków
Kolor z przestworzy
powrót do forum filmu Kolor z przestworzy

bardzo fajny

ocenił(a) film na 8

bardzo podobny pod wieloma wzgledami do Mandy (Nic Cage, zagrozenie rodziny, szalenstwo i psychodela) ale tutaj w wersji horror-scifi czyli gatunku bardzo rzadko reprezentowanego ostatnimi czasy na duzym ekranie (a szkoda bo uwielbiam), dlatego podczas seansu mialem niejednokrotnie wrazenie ze ogladam kino z lat 90 (choc w dobrym tego slowa znaczeniu).

W niektorych recenzjach pojawiaja sie głosy ze nie wiadomo o co chodzi w fabule, ze rezyser sie pogubil, Nicolas szarżuje swoja kreacja poza wszelkimi granicami itp itd.
Przyznam szczerze ze jestem tymi opiniami totalnie zaskoczony - fabuła jest z tych banalnie klasycznych (evil meteor from outta space), Nicolas bardziej szarżował imho w Mom & Dad niż tutaj. Efekty to miks CGI (na ktore tez 'znawcy' narzekaja) i klasycznych efektow - który w mojej opinii jest wystarczajaco udany, a muzyka ilustrujaca obraz jest na najwyzszym poziomie (ale trudno sie temu dziwic skoro odpowiada za nia gosc od Hereditary).

Jednym słowem polecam! ;)

ocenił(a) film na 6
miko1980

Potwierdzam, muzyka jest świetna a CGI (co mnie szczerze zdziwiło) było na bardzo wysokim poziomie biorąc pod uwagę niewielki budżet produkcji. To są chyba 2 najbardziej pozytywne aspekty tego filmu.

ocenił(a) film na 8
dakowski

a co ci nie podpasowalo? pytam z ciekawosci

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones