PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=632800}
6,4 5 361
ocen
6,4 10 1 5361
Combat girls. Krew i honor
powrót do forum filmu Combat girls. Krew i honor

hm

ocenił(a) film na 5

kazdy film o skinach ma to samo zakonczenie -nohater nagle doznaje olsnienia i staje sie dobry i tolerancyjny . moze za wyjatkiem romper stomper .zawsze tak sie koncza te historie ze bohaterowie doznaja jakiejs przemiany

parsxzywykutafon

Masz 100% racji!

To już jakiś schemat chyba, dało się przewidzieć co ona zrobi, największym zaskoczeniem było to że ją kropnął na końcu.

A z niej taka wielka skinheadka że jej "Serducho" zmiękło i nawet swojego faceta pobiła hehe...żenujące to było...

Osobiście spodziewałem się czegoś bardziej z "jajem", ale widzę że na dobre kino w tym temacie za bardzo nie ma co liczyć - "przemiana bohatera roamtycznego" hehe dosłownie jak w gimnazjum :) 5/10

ocenił(a) film na 5
MagicusCaligula

zgadza sie tak jak to ujales -schemat

ocenił(a) film na 7
MagicusCaligula

Pobiła swojego faceta, bo on pobił prawie na śmierć tego Afgańczyka. Co do przemiany. To ona lubiła komuś nakopać, ale nie chciała nikogo zabić. Jej przemiana następuję kiedy znalazła krew po tym wypadku, a następnego dnia tylko przychodzi jeden Afgańczyk, sądząi, że go zabiła. Myślę, że jak by wiedziała, że nie zabiła jego brata to by mu na pewno nie pomogła - brak wyrzutów sumienia.

MagicusCaligula

Nie mogłeś na początku wypowiedzi naoisać srukowanymi 'SPOJLER'? Co za cep.

ocenił(a) film na 5
parsxzywykutafon

Mnie też zastanawia dlaczego powstają wyłącznie filmy o "złych" skinach którzy wchodzą w neonazizm... Przez takie ukazywanie tematu rosną i rozwijają się stereotypy typu "Każdy skinhead to nazista"

ocenił(a) film na 7
Narrenturm

Zły skinhead = ciekawsza fabuła. I łatwiej wykorzystać owy schemat, który często tyczy się wielu innych przypadków/protagonistów, praktycznie w każdym gatunku wałkowane. Katharsis. I tak być powinno.

A o dobrych skinheadach mamy = To właśnie Anglia ;)

użytkownik usunięty
Vanillia

A to skini w "To właśnie Anglia" czymś się różnili od tych tutaj? Chyba tylko tym, że nie byli nazistami.

Co do Combat Girls to ten film jest chyba kierowany przede wszystkim do młodzieży (takie odniosłem wrażenie), stąd takie to wszystko nieco naiwne i uproszczone.

ocenił(a) film na 7

Chyba tylko tym, że nie byli nazistami. - no a w filmach o skinach to podwaliny pod fabułę, a więc niejako podstawa.

ocenił(a) film na 5
Vanillia

Ale element "anty" bohatera, tego złego mimo wszystko mamy, racja jednak że w miarę obiektywnie przedstawiony. Sęk cały w tym że straszliwie irytuje mnie generalizacja tej subkultury, czy jakiejkolwiek innej, w filmach.

Narrenturm

Dziś skinhead to synonim neonazisty, a neonazizm jest zły.

ocenił(a) film na 6
skalp_el

tak jak lewactwo

DonVitoCorleone

No nie, zupełnie nie tak.

ocenił(a) film na 6
titi

totalnie

DonVitoCorleone

Cóż, przy KK każdy reżim to cienki bolo.
Buziole.

ocenił(a) film na 6
titi

bidulek

DonVitoCorleone

W nogach spisz, malo wiesz...

użytkownik usunięty
parsxzywykutafon

Ten jest inny , obejrzyj made in Britain

https://www.youtube.com/watch?v=sHG3ecmjglA

Pozdrawiam

parsxzywykutafon

Nie, kilka obejrzanych przeze mnie przeczy temu co napisałeś. Np. "Romper Stomper" z Danielem Pollockiem i R. Crowe czy wspomniany powyżej film, ze świetną rolą Tima Rotha. Link - fragm. z utworem The Exploited! https://www.youtube.com/watch?v=DSb_hC2rfvY&list=PLcbpYQ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones