PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694246}
7,3 105 465
ocen
7,3 10 1 105465
7,5 33
oceny krytyków
Creed: Narodziny legendy
powrót do forum filmu Creed: Narodziny legendy
bennyhillshow

Może film się zacznie jego pogrzebem ..

Max_Hunter

Najfajniejsza postać całej serii, może jeszcze się załapie do obsady.

użytkownik usunięty
bennyhillshow

Paulie nie żyje.

Od kiedy?

ocenił(a) film na 9
bennyhillshow

nie jest wiadome od kiedy paulie nie żyje ale w obsadzie napewno sie nie znajdzie poniewarz była joz kręcona scena w której Rocky odwiedza grób szwagra

Ramb

OK, dzięki za odpowiedź :)

ocenił(a) film na 9
bennyhillshow

prosze ale moim zdaniem brak pauliego w Creedzie jest błędem Poniewarz aktor grający jego rolę żyje a film z jego udziałem byłby napewno lepszy ;)

ocenił(a) film na 10
Ramb

gral w ostatnim rokim i jakos nie bylo wzmianki ze nie zyje

ocenił(a) film na 9
bennyhillshow

prosze ale moim zdaniem twurcy filmu nie powinni usuwać go ze scenariusz poniewarz aktor grający pauliego żyje a jego występ napewno wyszedł by filmowi na dobre

Ramb

To tak samo jak z Adrian w Rocky Balboa...

ocenił(a) film na 9
bennyhillshow

a jak sądzicie czy Rocky w tej części umrze ?

Ramb

Nie ma co gdybać, tylko czekać na film.

bennyhillshow

Historia Rocky'ego nabiera innego wymiaru. Kiedyś to on był trenowany, a teraz sam staje się trenerem. Bardzo fajnie to wymyślili.

ocenił(a) film na 9
bennyhillshow

mam tylko nadzieję że okaże się równie dobrym treneram jak mickey i doprowadzi młodego Creeda na szczyt ;)

ocenił(a) film na 7
bennyhillshow

Wg mnie bardzo dobrze Sly postąpił z tym aby uśmiercić najważniejszą dla niego osobę aby film przypominał dramaturgią pierwszą cześć.

ocenił(a) film na 9
Eastwood_filmweb

sly napewno wiedział co robi ale mi osobiście bedzie bardzo brakowało tej postaci :-(

Ramb

Tony Burton wystąpi? Trenował i Creeda i Rockiego i to we wszystkich częściach.

ocenił(a) film na 9
ulifont

być może Burton wystąpi ale jak dotąd nic nie bylo o tym słychać zeby został powołany do obsady

Ramb

to teraz trzeba czekać bo jak wywalił wszystkie osoby związane z serią to już tak klimatycznie nie będzie, chyba, że zrobi trenerem rywala Clubbera Langa i może jakieś starcie w telewizyjnej debacie z Ivanem zakończone przepychankami, Thunderlips też by mógł epizodzik jako obserwator zagrać.

ocenił(a) film na 9
ulifont

masz racje ten film to joz nie to samo co kiedyś z wcześniejszych części został joz chyba tylko Rocky i to prawdopodobnie w drugoplanowej roli :-(

ocenił(a) film na 9
ulifont

Przykro mi... The first movie not featuring the characters of Paulie (played by Burt Young) and Apollo's former trainer Tony "Duke" Evers (played by Tony Burton), and the second not featuring Talia Shire as Adrian (although flashbacks of Adrian did appear in Rocky Balboa).

Zródło: imdb

ocenił(a) film na 9
Ramb

To jest film o Creedzie a nie o Rocky'm, więc sam rocky wystarczy.

ocenił(a) film na 8
Ramb

Proszę kup sobie słownik ortograficzny... To aż boli.

Ramb

Gdzie masz taką scenę? bo w zapowiedziach widziałem co innego.

ocenił(a) film na 9
saruto

jaką scenę ?

Ramb

"poniewarz była joz kręcona scena w której Rocky odwiedza grób szwagra"
skąd takie info?

ocenił(a) film na 9
saruto

bylo o tym pisane na polskiej oficjalnej stronie o sylwestrze Stallone (jest tam duzo tematów ale napewno uda ci sie to znaleźć a jak mi się uda to dam ci linka do tej stronki)

ocenił(a) film na 9
saruto

no i jak udało ci sie to znaleźć

ocenił(a) film na 8
Ramb

Kuśwa, szkoda. Strasznie się do postaci Pauliego przywiązałem i jak to przeczytałem to mimo iż to postać fikcyjna to zrobiło mi się smutno.

ocenił(a) film na 9
Pawuloniasty

No nie stety taka była wola reżysera ;(

Ramb

https://www.facebook.com/burtyoungofficial/photos/a.974258779265198.1073741832.9 72598776097865/1083349008356174/?type=3&theater

ocenił(a) film na 9
Piknik_na_skraju_drogi

No i wszystko jasne XD

ocenił(a) film na 10
bennyhillshow

Szkoda ze paulie w tej czesci zostal usmiercony poniewaz jak dla mnie byl naprawde barwna postacia w tym filmie. Jestem wielkim fanem rockiego i naprawde jest mi przykro ze w tej serii juz tylko rocky zostal :(

Max_Hunter

kiedyś nakręcą Rockiego bez Rockiego, ponieważ Rocky miał pogrzeb...

ocenił(a) film na 8
bennyhillshow

nie żyje

WODNY

Faktycznie Paulie nie żyje. Jest scena w trailerze że Rocky odwiedza grób i zostawia na nim alkohol i że zmarł w lutym 2012 czyli 10 lat po Adrian.

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 8
Bartek2000filmaniak

Nie wierzę !

ocenił(a) film na 8
bennyhillshow

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-3234739/Sylvester-Stallone-brush-de ath-Michael-B-Jordan-takes-mauling-brutal-new-trailer-Creed.html

bennyhillshow

Pewnie wściekł się tym że Rocky ustawił wszystkich wokół siebie, a jemu dał tylko szajsowaty zegarek, który i tak się spózniał i zrezygnował.

SebastianNiestudent

Nie wróżę sukcesu. To już było i wyszło fatalnie gdy Rocky został mentorem.

raziel88ck

Moim zdaniem film bedzie niewypalem i beda probowali podpiac sie pod sukces serii ''Rocky,, ale jako fan z przyzwoitosci obejrze "Creeda,,.

ocenił(a) film na 9
SebastianNiestudent

Niewypałem? Przecież już wiadomo że jest sukces. W samym USA film zgarnął ponad 100mln i zbiera świetne recenzje.

Sam dziś oglądałem i uważam, że film jest świetny.

Coyotman

Stallone odbierając Złotego Globa powiedział, że "przede wszystkim chce podziękować swojemu wyimaginowanemu przyjacielowi Rocky'emu Balboa, to najlepszy przyjaciel jakiego kiedykolwiek miałem". :)

bennyhillshow

z twoją starą

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones