PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=546133}

Cud

Chudo
6,2 353
oceny
6,2 10 1 353
Cud
powrót do forum filmu Cud

Interesująca historia , ,która pokazuje że jednak cuda się zdarzają i pomimo tego iż jedni w nie wierzą inni nie lub starają się interpretować je na swój sposób i szukać innych wyjaśnień, np medycznych nie zmienia to faktu iż w oczach ludzi wierzących cud zawsze pozostanie cudem.
I choćby takim ludziom wmawiano iż jest inaczej, choćby ich wiara była zatracona do końca poprzez czasy komunizmu ,który neguje istnienie Boga ,to jednak nie da się usunąć tego co w ludziach tkwi głęboko o setek lat , nie da się usunąć wiary.
A wiara w tamtych ciężkich czasach była bardzo potrzebna jak i wierzącym, lub tym ,którzy już zapomnieli tak i tym ,którzy twierdzili,że nie wierzą, ponieważ dawała nadzieję na lepsze jutro , i nie wiem jak interpretować to zdarzenie czy był cud czy go nie było jak to mówili w tym filmie to już musicie sami ocenić.
Od siebie mogę powiedzieć jedno czy był cud czy go nie było:) na pewno to co tam się zdarzyło było bardzo potrzebne.
Jak dla mnie 7/10 naprawdę interesujący film.




Fireghost

O tak, potwierdzam. Bardzo dobry film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones