PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107060}

Człowiek ringu

Cinderella Man
7,7 83 528
ocen
7,7 10 1 83528
6,8 11
ocen krytyków
Człowiek ringu
powrót do forum filmu Człowiek ringu

Może brzmi to jak herezja, aczkolwiek jest to moim zdaniem najlepszy film o boksie. Jestem pod ogromnym wrażaniem. Pomimo wtórności puenty; dobro zwycięża, skromny kontra pyszny to jednak ten film ma coś w sobie. Do samego końca byłem przekonany, że nie będzie tu happy end'u.

Od strony technicznej nie mogę się niczego przyczepić, świetny montaż, wszystko ma ręce i nogi, no może troszkę ubogo jest ze ścieżką dźwiękową, aczkolwiek podczas filmu nie zwróciłem na to uwagi.

Crowe przyćmił wszystkich, jego rola wybija się i każdy pozostały aktor schodzi na dalszy plan, zdominował kompletnie ten obraz.

Świetny i jeszcze raz świetny film!

ocenił(a) film na 5
Dark_Sider

Nie przesadzaj z tym Crowem. Fakt, widac, że włożył całe serce do swojej formy i by wypaść wiarygodnie w scenach walki, jednak mam przeświadczenie, że włożył cały swój wysiłek, koncentrację i potencjał właśnie w sceny walki, a nie poza nimi. Bo poza ringiem jego kreacja jest na jedno kopyto, jednostajna, nawet nudna. Efektem tego niestety jest to, że nie dostał żadnej nagrody za tą rolę, a była taka możliwość i przyćmiła go rola jego promotora.

ocenił(a) film na 8
Gordon Geko

Chrzanic nagrody... Crowe zagral tu wysmienicie..szczegolnie w scenach gdzie nie walczy. Cheers.

ocenił(a) film na 9
Dark_Sider

"Fighter"

ocenił(a) film na 8
kinomanpl

Cinderella Man

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones