PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30784}

Człowiek orkiestra

L'homme orchestre
7,2 11 276
ocen
7,2 10 1 11276
Człowiek orkiestra
powrót do forum filmu Człowiek orkiestra

Film oparty ewidentnie wyłącznie na De Funesie, który choć wybitnym aktorem był, to na litość, on jeden nie wystarcza. Fabuła bez sensu, gagi bez polotu, muzyka przeciętna. 6/10 za Louisa.

ocenił(a) film na 10
ponder

Nie przesadzaj (:
Scena, gdy Funes opowiadał bajkę o wilku i owieczce kapitalna, jedna z najlepszych w jego karierze, albo gdy szukał nocnika, albo podsłuchiwał rozmowy telefoniczne albo ważył dziewczyny.
Jest to film dość krótki i dużo w nim muzyki,może trochę za dużo przez to Funesa jest trochę mniej. Ale mi się bardzo podobał.

Jest to też okazja by zobaczyć jego syna Olivier de Funès w największej swojej roli czy Paul Préboist jak zawsze świetny w roli przygarbionego służącego Funesa.

Choć fakt, że gdyby nie było Funesa w tym filmie, film nie był by tak znany i dobry, ale to samo można powiedzieć o Żandarmach czy Fantomasach itp. Też bazują głównie na Funesie.

catrine1

Żandarmów nie oglądałem, natomiast "Fantomas" bynajmniej na Funesie aż tak mocno oparty nie był - bez niego nadal byłby cholernie dobrym filmem. Gdyby w "Człowieku Orkiestrze" grał praktycznie dowolny inny komik, nie otrzymałby ode mnie nawet połowy wystawionej oceny.

ocenił(a) film na 10
ponder

Ok szanuję twoje zdanie. (:
Funesa w "Fantomas 1" było trochę mało, w 2 znacznie więcej. Natomiast w części 3 był już przez cały czas.
Ej "Żandarma" nie oglądałeś? To kiedyś obejrzyj naprawdę warto.(:

catrine1

A propos syna... trzeba przyznać, że bardzo dobrze się prezentował ;p

ocenił(a) film na 6
ponder

Jak dla mnie za dużo scen tanecznych. zawsze mnie to drażniło w tym filmie, Funes jak zwykle wulkan, gag z owieczką najlepszy, podobał mi się też moment z telefonem do ukochanego szefowej baletu. Film odstaje od najlepszych dokonań aktora, ale można zobaczyć.

ocenił(a) film na 10
wujaniek

No fajne były te sceny z owieczką, telefonem czy ważeniem dziewczyn. Poza tym lubię klimat starych filmów, wolę stare komedie niż współczesne i uwielbiam De Funesa, jego syn też fajny.

ocenił(a) film na 3
ponder

Film cienki i nieciekawy, raczej wyłącznie dla kobiet i sofciarzy.

ponder

Zgadzam sie jeden z gorszych filmow Luisa moze z dwa razy się usimiechnołem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones