The Cameraman

1 godz. 7 min.
7,6 554
oceny
7,6 10 554
739
chce zobaczyć
8,2 6
ocen krytyków
{"rate":8.166667,"count":6}
{"type":"film","id":90528,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Cameraman-1928-90528/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Człowiek z kamerą
 • _Garret_Reza_ ocenił(a) ten film na: 5

  Z pozoru biedna komedia niema – prosta historia okraszona na siłę wciśniętymi gagami, które i tak każdy zna na wylot. Tak jest do 16 minuty i scena na stadionie... Ten facet – Keaton - to geniusz! Sam rozegrał mecz w bejsbola!
  Generalnie, ta scena jednak ratuje ten film. Więcej równie mocnych scen nie ma, gagi są proste choć nie prymitywne, i wywołują tylko lekki uśmiech. Można obejrzeć.  Film do obejrzenia w partach: http://www.youtube.com/watch?v=NqC-zPyBBz4
  Pamiętna scena na stadionie: http://www.youtube.com/watch?v=bIZKNMF52Jo

 • None200 ocenił(a) ten film na: 7

  _Garret_Reza_ e tam, najlepsza jest scena w Chinatown ;p

 • użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 7

  None200 I scena na basenie, i kapitalna końcówka - nigdy nie mów nie, gdy trafi ci się okazja nabycia małpki kataryniarza.

 • _Garret_Reza_ Mało udanych gagów. Mi to się nawet średnio podobał mecz. Dużo ciekawiej prezentowała się sekwencja draki w chińskiej dzielnicy. Za to sekwencje basenowe są do wyrzucenia.

  Jak tak wyliczam to zdałem sobie sprawę jak bardzo epizodyczny charakter ma ten film. Niby jest tu konkretna historia, ale można by równie dobrze oglądać każdą scenę oddzielnie. Zdecydowanie nie uważam tego za zaletę.

 • _Garret_Reza_ ocenił(a) ten film na: 5

  Lucky_luke Jakby co ja nie jestem fanem pełnych metraży Keatona. Podobnie nam z Lloydem, obaj pokazali mi swoją klasę dopiero w krótkich metrażach. Jak jesteś chętny to zobacz "One Week" i "Sąsiadów". :)

 • _Garret_Reza_ To pierwsze widziałem. Ale wciąż wolę "Generała" ;)