PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=514}

Czarny kot, biały kot

Crna mačka, beli mačor
7,8 60 972
oceny
7,8 10 1 60972
8,0 18
ocen krytyków
Czarny kot, biały kot
powrót do forum filmu Czarny kot, biały kot

Mam mieszane uczucia co do tego filmu. Wszyscy go zachwalali i nazywali arcydzielem. Bylam tak pozytywnie nastawiona a tutaj prosze, o! wielka niespodzianka. Po pierwszej godzinie mialam ochote go wylaczyc. Potem aby dobrnac do konca filmu, musialam sie zaczac upijac tequila. Sadzilam ze moze mi to pomoze w ogladaniu komedii, ale skonczylo sie tak, ze zasnelam. Nie rozumiem dlaczego ten film nie podobal mi sie, ale rozumiem ludzi ktorzy go cenia. Warto dodac ze zeby bohaterow tego filmu sa zacne ;D

ocenił(a) film na 8
PannaMarcjanna

Po prostu nie trafiłaś w klimat. Absurd goni przypadek, i pogania batem Cygana. Chociaż ja też miałem problemy przez pierwszą godzinę. Aczkolwiek obejrzałem go z przyjemnością i stanowczo jest jednym z moich ulubionych.

ocenił(a) film na 5
gerardtn1

Ze mną podobnie -cieniutka komedia ,średni melodramat
Klimat zdecydowanie nie dla mnie

ocenił(a) film na 2
PannaMarcjanna

Mam dokładnie to samo. Film dłuuugo mi się przypominał do obejrzenia, bo na liście "trzeba obejrzeć" od zawsze pojawiał się "czarny kot, biały kot". Parę razy przymierzałem się do pójścia do kina, ale zawsze coś stało na przeszkodzie. W TV też nijak się nie mogłem wstrzelić. I dopiero po latach przyszło mi w końcu film obejrzeć.

I niestety, kupa niemożebna. Nie pamiętam kiedy tak się na filmie wynudziłem. Co więcej - nie dałem rady i zdzierżyłem tylko 40min filmu. Jeżeli miałbym użyć jednego słowa to byłoby" "durny". Tak, wiem, klimaty, dragi, rozpierducha, Cyganie, gęsi, wóda i złote zęby - ale ani to śmieszna, ani straszne. Można przyjąć że taka konwencja i zachwycać się pięknem brzydoty, ale do mnie to w ogóle nie przemawia. Zupełnie nie widzę powodów do zachwytu. Ten trup na szlabanie to miało być śmieszne? Dziewuszka strzelająca do doniczek i facet wypadający z łódki to setne żarty? Boki zrywać przy kupnie pralki?

OK, podlewanie słupa było fajne.

ocenił(a) film na 4
zmechu

Jeden wielki zamęt - nic, co mogłoby zaciekawić.

ocenił(a) film na 4
PannaMarcjanna

Ja się dziwię, że dałaś mu aż 6 punktów.

ocenił(a) film na 4
Max66

Faktycznie. Ale to było 8 lat temu oceniane. Chyba wtedy jeszcze liczyłam się ze zdaniem większości xD JUŻ ZMIENIAM!

ocenił(a) film na 4
PannaMarcjanna

Wybacz, że wpływam na Twoją ocenę :D. Nie zwróciłem uwagi na tak starą datę :). Ja z kolei, pod wpływem wielu pozytywnych opinii nastawiłem się na niezłe widowisko i srodze się zawiodłem.

ocenił(a) film na 4
Max66

Nie martw się. Ja to w ogóle jestem pewnie odmieńcem, bo śmiem nie lubić filmów Kusturicy. "Jak tak można?! toż to klasyka kina!" xD No cóż. Arizona Dream też beznadziejne. Spoko to tam jest tylko muzyczka

ocenił(a) film na 8
PannaMarcjanna

na pewno nie jesteś odmieńcem to jest raczej forum odmieńców i dlatego tak się czujesz

ocenił(a) film na 4
Max66

widziałeś?

ocenił(a) film na 4
PannaMarcjanna

Nie, tego filmu akurat nie widziałem. Z twórczości Kusturicy znam jeszcze "Underground".
Oceniałem go dość dawno temu (a widziałem jeszcze dawniej) i też z rozpędu dałem 7/10, choć raczej mnie nie porwał (pewnie dlatego, żeby znajomi nie wydziwiali) :))

ocenił(a) film na 4
Max66

Ja mam od dawna w planach Underground i czas cyganów, ale mam do tego podejście takie jak pies do jeża :D

ocenił(a) film na 8
PannaMarcjanna

nie rozumiem takiego podejścia, w szkole ci zadali oglądanie Kusturicy czy co?

ocenił(a) film na 4
user_name

Tak.

PannaMarcjanna

Z czarny biały kot miałem podobnie ale czas cyganów uwielbiam.. choć za pierwszym razem mi się dłużył a niedawno oglądałem drugi raz. Film trwa 2 i pół godziny a jakoś około godziny się rozkręca i zdecydowanie druga połowa dużo ciekawsza. Przymierzam się do wersji 5h

kochamkinoo

Jeśli ktoś nie oglądał to na YouTube jest w jakości HD youtu. be/ PnT5jLmR8Ho

ocenił(a) film na 8
PannaMarcjanna

rzecz gustu, jednej się podobają dresiarze innej intelektualiści, nastawiłaś się na typową komedie a to film ponad kategoriami, ja ten film uwielbiam i jak wczoraj pokazywali w TV to po raz nie wiem który oglądałem z taką samą przyjemnością jak za pierwszym razem, ubaw mam również na filmach Felliniego a zdecydowanie nie były to komedie

ocenił(a) film na 4
user_name

spoko

ocenił(a) film na 9
PannaMarcjanna

Podobnie jsk Ty z Kusturica, ja mam z Almodovarem. Tez "trzeba" lubic, a ja nie trawie. Za to Kusturucva trafia do mnie na 100%. Moze trzeba byc balkanolubem :)

ocenił(a) film na 6
PannaMarcjanna

Miałem bardzo podobnie! 85% w moim guście! Wysoka średnia ocen i... Zonk... Nie wiem może nie uważnie oglądałem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones