Bishôjo senshi Sêrâ Mûn sûpâ S - Sêrâ nain senshi shuuketsu! Black-Dream-Hole no kiseki

opisy filmu

(3)
 • Kiedy zła Madame Vadiane porywa Chibi-Usę, waleczne czarodziejki z Księżyca, Merkurego, Marsa, Jowisza i Wenus ruszają aby z pomocą Peruru odzyskać małą księżniczkę. Jeśli nie uda im się odnaleźć Chibi-Usy, zapadnie ona w wieczny sen. Usagi musi przekroczyć Czarną Dziurę snów aby ocalić swą córkę. Na szczęście może także liczyć na wsparcie czarodziejek z Neptuna, Urana i Plutona.

 • Dzielne i odważne wojowniczki w szykownych mundurkach z Sailor Moon na czele kolejny raz muszą stanąć do walki w obronie dobra.
  Badianu ? okrutna i obłudna władczyni, czerpie swoją moc z Czarnej Dziury Snów. Porywa dzieci ze wszystkich zakątków świata, aby ich spokojnym snem naładować źródło swej potęgi nową dawką energii.
  Peruru ? piękny jak elf chłopiec na służbie u potężnej Badaniu, ma jednak wątpliwości, czy jego władczyni czyni dobro.
  Niedługo potem jak zaprzyjaźnił się z Chibi-Usą, zrozumiał, że niczym nie poskromiona żądza sprawowania władzy ma dla Badaniu o wiele większą wartość niż szczęście dzieci.
  Toteż kiedy Chibi-Usa wraz z drugą dzieciaków została porwana do świata snów, Peruru wraz z Czarodziejką z Księżyca i jej przyjaciółkami bez wahania wyrusza na odsiecz.

  [opis dystrybutora]

 • Bunny i jej koleżanki od pewnego czasu żyją spokojnie zajmując się sprawami dnia codziennego, aż do dnia kiedy w mieście zaczynają znikać dzieci. Gdy zahipnotyzowana Chibi Usa wychodzi z domu w środku nocy, czarodziejki ruszają za nią na spotkanie z nowym wrogiem - królową Badiane.

opinie i nagrody
multimedia
pozostałe
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię