PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747403}

Czarownica miłości

The Love Witch
6,6 5 639
ocen
6,6 10 1 5639
7,1 13
ocen krytyków
Czarownica miłości
powrót do forum filmu Czarownica miłości

Film miał premierę 31 stycznia 2016 na festiwalu w Rotterdamie. W Polsce był wyświetlany 23 lipca 2016 na festiwalu Nowe Horyzonty. Może warto uruchomić na Filmwebie finkcję oceniania?

ocenił(a) film na 7
wieslawkrzysztof

Popieram:)

ocenił(a) film na 7
wieslawkrzysztof

Filmweb tworzymy my - użytkownicy. Jeśli czegoś brakuje - dodajemy. :)

heyo7

Kilkakrotnie próbowałem dodać opisy filmów przeze mnie obejrzanych i nie posiadających jeszcze opisów na Filmwebie - wymagało to podania źródła informacji. NIe pamiętam, aby któryś z moich opisów został opublikowany, natomiast zarzucono mi, że w swoich opisach korzystam z tłumaczenia z podawanych źródeł. Taką opinię uważam za niemal doskonały demotywator. Jak dotąd nie znalazłem w Filmwebie informacji, jak mogę dokonać oceny obejrzanych filmów, które jeszcze nie według Filmwebu nie miały swojej premiery (vide The Love Witch w pół roku po światowej premierze).

ocenił(a) film na 7
wieslawkrzysztof

Niestety jest jeszcze wiele do poprawy.. choc akurat to, ze weryfikatorzy wymagaja podania zrodla, wydaje sie byc oczywiste. Co do "The Love Witch", dodalem juz daty premier, kontrybucja zostala zaakceptowana, wiec funckja oceniania powinna byc odblokowana. Pozdrawiam

użytkownik usunięty
heyo7

no OK... podaję, że źródłem jest IMDb i odrzucają, o co kaman?
sorry, ale FILMWEB nawet nie stał na półce obok IMDb, a jednak generują problemy jakby stali na podium...
(bardziej kolokwialnie - wyżej srają niż dupę mają)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones