PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509446}

Czas, który pozostał

The Time That Remains
6,7 163
oceny
6,7 10 1 163
Czas, który pozostał
powrót do forum filmu Czas, który pozostał

9/10

ocenił(a) film na 9

THE TIME THAT REMAINS - historia pełna absurdów z życia przeciętnej palestyńskiej rodziny w Izraelu.Zaryzykuję stwierdzeniem,że to taki izraelski MIŚ

ToppsyCrett

a gdzie go oglądałeś/aś, bo ja ściągnąłem ale nie mam napisów :/

ocenił(a) film na 9
smart0

oglądałam na kompie :-) ... ale napisy miałam angielskie

ocenił(a) film na 9
ToppsyCrett

Wprost trudno uwierzyć, że tylko 35 osób oceniło ten film! Za same ujęcia i oprawę wizualną powinno być solidne 8/10!
Do tego wyluzowany humor i bez zadęcia pokazane ŻYCIE codzienne mieszkańców Nazaretu z konfliktem Izraelsko-Palestyńskim ostatnich 60 lat w tle. Właśnie ŻYCIE, panowie i panie twórcy, specjaliści od polskiego filmu martyrologicznego!
"Czas który pozostał" ociera się o arcydzieło!
Aż dodam soundtrack na zachętę: http://www.youtube.com/watch?v=xsQkPxon4j8

ocenił(a) film na 8
oider

Nie ma gdzie obejrzeć,ot co.Może być mylony z filmem o tym samym tytule z 2005 w reż.F.Ozona "Le Temps qui reste" czyli Czas ,który pozostał

ocenił(a) film na 10
jacpod

dysponuję tym filmem w oryginale, z napisami angielskimi
JESTEM ZACHWYCONA!!! To jeden z najlepszych filmów bliskowschodnich jakie widziałam.
Rozważam przetłumaczenie napisów i udostępnianie, udostępnianie... to jest film który zasługuje na to by być oglądanym! Genialne kadry, humor, dialogi jak i i ich brak!
Absurd goni prawdę.

ocenił(a) film na 8
PaniChajes

Zrób to,proszę!Resztę uzgodnimy pocztą mailową,przez pocztę FB jak tam będziesz chciała.Tylko zrób to!

jacpod

Mam film z polskimi napisami. Mogę udostępnić.

ocenił(a) film na 8
gumhurija

Biorę!Napisz jak to przekażesz email: jp-46@gazeta.pl

jacpod

Trochę czasu minęło, ale jeżeli masz jeszcze ten film i możesz go udostępnić, to chętnie bym go obejrzał. Może nie tylko ten film.

ocenił(a) film na 8
msidor

niestety...

gumhurija

Hej!
bardzo jestem ciekawa tego filmu i cieszyła bym się gdybym mogła go obejżeć :)
w razie co mój mail to gviazdecka@gmail.com
albo przez jakiś internetowy dysk :)
Dzięki!

gumhurija

gdzie mogę obejrzeć ten film? bardzo mi zależy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones