PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662289}

Czerwień rubinu

Rubinrot
6,8 9 155
ocen
6,8 10 1 9155
Czerwień rubinu
powrót do forum filmu Czerwień rubinu

Hm...

ocenił(a) film na 9

Film na podstawie książki... żenada!
Film jako film - Rewelacja! ;)

ocenił(a) film na 8
julcia680

To nie jest ekranizacja, tylko adaptacja :)

ocenił(a) film na 8
julcia680

To nie jest ekranizacja, tylko adaptacja ;) Więc ten film może być inny od serii :)

julcia680

Książki nie czytałam, ale film pozytywnie mnie zaskoczył. Zainteresował mnie od samego początku. Teraz czekam na kolejna część.

ocenił(a) film na 7
julcia680

Ja oczywiście jestem wierną fanką książek i oczywiście gdy przeczytałam "Czerwień rubinu", a potem obejrzałam film to w sumie mnie trochę zawiodły pewne rzeczy np., że wycięli siostrę Gwendolyn, ale w sumie patrząc na to z innej perspektywy to im się udało.

ocenił(a) film na 4
Laura11

To obejrzyj Grę Endera tam to 3/4 wycieli!!

ocenił(a) film na 7
filmoborix

Nie rozumiem Twojej odpowiedzi, co do tego, żebym obejrzała "Grę Endera" jeśli rozmawiamy o "Czerwieniu rubinu". Jaki to ma sens??

ocenił(a) film na 4
Laura11

bo ten i ten film jest na podstawie książki tylko że bardzo lużno te książki potraktowano jeśli ktoś książki nie zna to może i mu się film spodoba ale ten który czytał nie ma szans

ocenił(a) film na 7
filmoborix

Ach, o to. "Czerwień rubinu" czytałam, ale "Gry Endera" nie. Może kiedyś. Teraz czekają na mnie inne książki, a mam ich do przeczytania coś koło 400 na lubimyczytac.pl

ocenił(a) film na 4
Laura11

no ja to z chomika ściągam knigi, ale szacun 400 to chyba zapas na rok bym miał

julcia680

film słaby, właśnie mieli problem z dobrą realizacją

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones