PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654341}

Cztery minuty

One Square Mile
6,7 1 986
ocen
6,7 10 1 1986
Cztery minuty
powrót do forum filmu Cztery minuty

Naprawdę polecam. Miałem wrażenie że film jest trochę podobny do 8 mili z Eminemem. W
tym filmie nie ma Hip Hopu. Główny bohater chce zdobyć mistrzostwo szkoły w bieganiu i
dzieki temu stypendium na universytet, Jest drobny wątek kryminalny, wątek miłosny i Kim
Basinger w roli matki dwóch konkurującaych ze sobą synów.. Jest stary trener który stosuje na
treningach "Starą szkołe" Dużo się dzieje i w fajny sposób.

ChrisKrasz

A w ,,niby czym'' synowie byli dla siebie konkurencją???

ocenił(a) film na 7
pawelk1504

W życiu byli.

ChrisKrasz

Co Ty za głupoty opowiadasz? Albo filmu nie widziałeś,albo kompletnie nie zrozumiałeś...

ocenił(a) film na 7
pawelk1504

Jakieś tam filmy oglądałeś. Nie za dużo. Dużo za to głosujesz. znasz takie powiedzenie z jednego z polskich filmów ? - "Nie chce mi się z Tobą gadać.... "

ChrisKrasz

Jak brak argumentów,to najłatwiej jakimś żałosnym powiedzeniem się wymigać.Zamieściłeś komentarz,więc powinieneś się liczyć,że ktoś na niego odpowie zwłaszcza,że napisałeś bzdurę o rywalizacji synów,bo tak,jak napisałem wcześnie-zamieściłeś opis filmu-nie oglądając go w ogóle,zwłaszcza,że swą PREMIERĘ ZAGRANICZNĄ(sprawdź na IMDB-jak wiesz co to jest?) MIAŁ 1 SIERPNIA!!!-a Ty go widziałeś już 15 lipca!!! Ale tak jest z ,,trollami'',którzy chcą ,,błysnąć''...
,,Jakieś tam filmy oglądałeś.Nie za dużo''-kolejna bzdura,bo oglądam bardzo dużo-praktycznie wszystko,co pojawi się na rynku i mam tak już od dawien dawna,bo ,,bakcyla'' złapałem jeszcze w czasie pojawienia się w Polsce wypożyczalni z kasetami vhs

ocenił(a) film na 7
pawelk1504

To bardzo dziwne że taki doświadczony kinoman nie wie iż można oglądać niektóre filmy zanim odbędzie się ich premiera oficjalna. I ja nie muszę "błyska". Szczególnie przed Tobą.

ocenił(a) film na 7
pawelk1504

W życiu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones