PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32}

Cztery pokoje

Four Rooms
7,4 141 714
ocen
7,4 10 1 141714
6,2 27
ocen krytyków
Cztery pokoje
powrót do forum filmu Cztery pokoje

Ludzie na siłę szukają tzw "głębi" tylko że tutaj jej w ogóle nie ma

ocenił(a) film na 5
Credenss

Oj nie ma...

ocenił(a) film na 9
Credenss

Oczywiście, że nie ma. Jest za to bardzo dziwny humor i klimat, który nie każdemu się podoba.

ocenił(a) film na 7
Credenss

A kto powiedział że ten film ma jakiś głębszy sens? Przeglądając choćby wątki tutaj, na filmwebie, też nie zauważyłam, żeby ludzi próbowali odnajdywać drugie dno. Przecież to jest film rozrywkowy- nawet w gatunku wpisano "czarna komedia", czyli taka, która opiera się na groteskowym, czasem nawet absurdalnym humorze. Być może taki humor nie wszystkich bawi, jednak widząc taki przydział gatunkowy widz powinien wiedzieć, czego się spodziewać.
Nie uważam, żeby "Cztery pokoje" były arcydziełem, ale jak dla mnie spełniają swoją funkcję- funkcję komediową.

ocenił(a) film na 7
carollah

mi sie podobał typowy film Quentina Tarantino ma swój styl i trzeba podejść do niego z przymróżeniem oka
choć widziałem lepsze filmy Tarantino ,ten tez nie jest zły a wątek z dzieciakami i Banderasem jest najlepszy podnosi ogólną ocenę filmu

ocenił(a) film na 7
Credenss

za ktory

ocenił(a) film na 5
eingrad

Ten z Banderasem

Credenss

W tym filmie jest taka głębia, że aż samo dno. :)

Credenss

ja też nie widzę aby ktokolwiek dokopywał się głębszego sensu .

ocenił(a) film na 10
PanLebowski

Właśnie! Sensu to ja szukam, kiedy gwint baterii nie pasuje do rury. A od filmu oczekuję tego, żeby ... chcieć czasem do niego wracać. I właśnie taki jest ten film.

ocenił(a) film na 9
Credenss

Nie rozumiem was, po co oglądacie filmy gdzie z góry wiecie że wam się nie będzie podobal, żeby wejść i napisać że jest nudny... Błagam to jest typowe kino Quentina Tarantino przegadane i dla widza od filmów akcji będzie po prostu nudne...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones