PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647027}

Czy mężczyźni to pedofile?

Are All Men Pedophiles?
5,8 189
ocen
5,8 10 1 189
Czy mężczyźni to pedofile
powrót do forum filmu Czy mężczyźni to pedofile?

Może rzadziej zdarzają się w naturze kobiety pedofile, ale się zdarzają, jest to wyjaśnione
zresztą w filmie, że kobiety wolą dojrzalszych mężczyzn z naturalnego punktu widzenia, dlatego
takie przypadki są rzadkie, a faceci w końcu dłużej dojrzewają, w dzisiejszych czasach mamy
wielu dorosłych mężczyzn z kompleksem Piotrusia Pana.
Tak naprawdę to wszystko to bzdury. Z powodu panseksualizmu zrobił się jeden wielki burdel na
całym świecie. Gdyby ludzie nie mieli fioła na punkcie seksu, w ogóle by się o tym nie gadało w
takim kontekście. Wiadomo, z punktu naturalnego, że 12, czy 13 latki są w najlepszym okresie
żeby rodzić dzieci (potem się dziwią, że 8, czy nawet 5 latka zaszła w ciążę!, a nie ma w tym nic
nienaturalnego). Nienaturalny jest gwałt, nienaturalne jest napastowanie, nienaturalni są wszelcy
zboczeńcy, którzy robią to dla przyjemności jak ci, którzy robią to z wieloma partnerami, pedały,
pedofile i inne tego typu anomalie. Dlatego w wielu kulturach rozwiązano to w sposób formalny,
bat micwa u żydów wieku 12 lat, czy wchodzenie w związek małżeński z małą dziewczynką w
krajach muzułmańskich.
To po trochu wina zakazów, że kiedy coś zostało potępione jak np kościół potępiał sprawy
seksualne, to zamiast o tym jak najwięcej mówić to się o tym nie mówiło w ogóle i to był błąd,
przez to dzieci doświadczały wszystkiego z opóźnieniem.( Choć ja sam żyłem przez wiele lat
nieświadomy o istnieniu tego tematu i dobrze wspominam okres tej niewiedzy, ale im dłużej trwa
tym większy jest szok zderzenia się z nim, tym trudniej jest dopasowanie się do dorosłego
myślenia, to można naukowo bardziej podkreślić ale nie miejsce tu na to.) Człowiek, jak wiemy
od Freuda jest seksualnie aktywny od urodzenia, aż do śmieci, zarówno mężczyzna jak i
kobieta. Więc nie powinniśmy tego tematu unikać, a teraz wykorzystała to kultura popularna i
prowadzi ludzi na zatracenie żeby zagubili się w gonieniu za pożądaniem. To jest po prostu
śmieszne. Praktyczność, została wyparta przez przyjemność, a przez to doszło do coraz
większych anomalii. Żyjemy w czasach dominujących anomalii typu szaleństwo na punkcie
pedalstwa, czy zmiany płci. To wszystko to jest choroba, tak jak jest nią panseksualizm, ale
ludzkość jeszcze jest za głupia żeby to zrozumieć. Od i tyle.Przeglądałem ostatnio filozoficzną
książkę Filozofia seksu, ale odrzuciłem ją od razu, bo była cholernie propagandowa. Seks to nie
przyjemność, ale przede wszystkim naturalna konieczność, którą ludzkość wypaczyła i przez to
musi się psychicznie leczyć. Od i tyle. Błędem było uznanie przez lekarzy, że homoseksualizm
nie jest chorobą, bo niestety jest, ale nad tym nie będę się skupiał. Mogę dużo o tym pisać, ale
nie ma sensu.

mariouszek

12 i 13 - latki w najlepszym okresie ??? Co to za bzdury wyssane z brudnego palucha. Proponuje poczytać jakiekolwiek statystki i badania. Ciąża poniżej 15 roku życia to ciąża zagrożona, ze zwiększonym ryzykiem chorób dziecka i 50 % możliwością śmierci matki przy porodzie. W większości państw granica prawna oscyluje ok. 16 r. ż.

mariouszek

Pseudointeligentne bzdury. Najmądrzejsze w tym wywodzie było ostatnie zdanie.
Też najbardziej spodobał mi się fragment o "najlepszym okresie do rodzenia dzieci". Pod jakim względem 12-latka jest najlepszym materiałem na matkę? Fizycznym? Okres, w którym sama dopiero zaczyna dojrzewać to odpowiedni moment na zachodzenie w ciąże i rodzenie dzieci? Czy chodziło o psychikę? Rzeczywiście, dziewczynka, która sama jeszcze jest dzieckiem pod względem mentalnym i prawdopodobnie nie potrafiłaby sama wychować nawet psa jest idealną matką. Stawiasz za wzór "związek" muzułmański, w którym małe dziewczynki często umierają po nocy poślubnej, bo nie są jeszcze fizycznie gotowe nawet do współżycia, a co dopiero do rodzenia i wychowania dzieci? I twierdzisz, że to jest naturalne? Puknij się w głowę człowieku. Nie wiem czy sam jesteś pedofilem i na siłę próbujesz takie zjawisko "mądrze" wytłumaczyć, czy o co Ci chodzi, ale nawet przy dużej tolerancji dla odmiennych poglądów nie potrafię takim bzdurom przytakiwać. Same fakty zaprzeczają temu co piszesz i co próbujesz wykreować na "prawdę, o której zacofani ludzie zapomnieli".

mariouszek

Trzeba mieć talent, żeby tak idiotyczny i irracjonalny pogląd wyrazić tak długim wywodem i używać tak wielu mądrych słów, których znaczenia chyba się nie zna, sądząc z kontekstu. Nie będę się powtarzać po przedmówcach, ale doskonale się z nimi zgadzam. Mariouszek, mam takie niejasne wrażenie, że doznałeś wielu krzywd w życiu od ludzi, wnioskując po Twoim braku szacunku do niektórych grup społecznych. Współczuję Ci niezmiernie z tego powodu.

ocenił(a) film na 6
mariouszek

Nie wiem czy kobiety zawsze lubią dojrzałych mężczyzn. Lubią ich, gdy same są gówniarami, ale gdy są starsze, znów pociąga je młodość i energia, często atrakcyjniejszy dla nich jest 20-latek niż 45-latek (mówię tylko o kwestii fizycznej)..
Młodość zawsze była i jest w cenie, ponieważ kojarzy się ze zdrowiem, dobrą kondycją, witalnością i płodnością.
Dlatego też zgadzam się z Tobą, w tytule ujęte powinny być też kobiety.

mariouszek

,,Men" z angielskiego tłumaczy się również jako ,,ludzie", bez względu na płeć. Polski tytuł jest po prostu niezrozumieniem treści filmu bądź jego nieznajomością przez lektorów.

mariouszek

Nie wiem, czy troll, czy debil. xD

mariouszek

Kobiety nie są pedofilami i raczej nie krzywdzą młodych dziewczynek czy chłopców przed 14 r.ż

ocenił(a) film na 6
mariouszek

Ale bzdura z tym wiekiem rodzenia. Najlepszy wiek dla kobiety aby zajsc w ciążę to 20-25 lat.

mariouszek

5 lub 8 latka zaszła w ciążę ? Ale brednie. Żeby zajść w ciążę trzeba przejść dojrzewanie płciowe i to dzieje się znacznie później. Pedofilsko to brzmi. A wiek 12-13 lat nie jest najlepszym do zajścia w ciążę bo wtedy nie jest na tyle rozwinięta miednica, ewentualny poród byłby bardzo ryzykowny. Nie ma przystosowania gruczołów do karmienia w tym wieku. Płodność nie będzie wybitna bo pierwsze cykle są nieregularne i często bezowulacyjne. A więc stek bzdur napisany i zero wiedzy biologicznej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones