PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=303434}

Czyngis-chan: Na podbój świata

Aoki Ōkami: Chi Hate Umi Tsukiru Made
6,3 153
oceny
6,3 10 1 153
Czyngis chan: Na podbój świata
powrót do forum filmu Czyngis-chan: Na podbój świata

Czyngis Chan Na Średnio

użytkownik usunięty

Średni nic po za normy filmów historycznych pokazane w sposób prosty i nie zbyt ciekawy. A pojedynki batalistyczne te które miały podnieść ten film niestety raczej obniżały jeszcze gdyż były bardzo słabe kilka fajnych kamerek i tyle. Budżet tego obrazu wynosił 25 milionów dolarów to może w tych czasach nie krocie ale wystarczająco dużo by można było poprawić jakość masowych pojedynków.... 5:/

ocenił(a) film na 5

Dokładnie nic ponad 5. Trochę fajnych krajobrazów i nostalgicznej muzyki, klimatyczny cwał po stepie w tę i we w tę (konie dobrze się prezentowały, choć wielkości nikczemnej:), dobre kostiumy. Z drugiej strony słabe sceny batalistyczne, przegadanie, brak logiki i spójności czasowej. Obejrzeć można. Mi akurat przyszła ochota na poszukanie innych filmów o Wielkim Chanie.

ocenił(a) film na 5
ylstrom

Zapomniałem dodać, że zrobili z Temudżyna romantyka i wolnomyśliciela - słaba, bardzo słabe.

użytkownik usunięty
ylstrom

Pewnie obejrzałeś to w Canal + bo premiera była ostatnio? :) No jak pamiętam wszystko co dopisałeś również idzie w parze z tym co ja myślę

ocenił(a) film na 5

Dokładnie - świeżo po seansie na C+ :) Ocena jest zawyżona więc w komentarzach trzeba oddać jaki ten film jest w rzeczywistości

ocenił(a) film na 3
ylstrom

Najlepszy Czyngis-Chan, to produkcji chińskiej z 90któregoś roku. Nie powala, ale zdecydowanie lepszy od odpowiedników rosyjskich, japońskich i amerykańskich.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones