D-War

1 godz. 47 min.
4,4 5 880
ocen
4,4 10 5880
947
chce zobaczyć
{"type":"film","id":93023,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/D-War-2007-93023/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu D-War: Wojna smoków
 • M1aro ocenił(a) ten film na: 4

  Absurdy które zapamiętałem:

  - Na początku filmu napad złej armii na miasto , stworki walące pociskami walą gdzie popadnie. Niszczą miasto,
  a zły dowódca jest na tyle głupi że nie pomyśli że w ten sposób może zabić dziewczynę której szuka, i która może być w dowolnej części miasta.

  - Oddział komandosów strzela do wojowników którzy wyszli z jaskini , trzeba przyznać że komandosi są bardzo celni , za każdym razem trafiają z karabinów w niewielkie nieruchomo trzymane tarcze wojowników, które na dodatek są niezniszczalne.No ale wiadomo komandosi nie są od myślenia.

  - Podczas ucieczki samochodem ze szpitala, zły wąż osiąga prędkość porównywalną z samochodem , a gdy bohaterowie uciekają pieszo to zły wąż ma problem z ich dogonieniem.

  - Zły wąż owinięty wokół wieżowca na którym są bohaterowie, w sukurs przylatują helikoptery, przez długi czas naparzają do potwora z karabinów, widzą że to w ogóle nie skutkuje, dopiero po dłuższym czasie przypominają sobie że mają rakiety.

  - Starcie czołgów i potworów z pociskami , czołgi mają sporo czasu na to aby precyzyjnie namierzyć cele, dowódca cały czas krzyczy żeby jeszcze się wstrzymać z ostrzałem, gdy już idzie pierwsza salwa z czołgów, pociski chybiają totalnie, natomiast potwory z pociskami są precyzyjniejsze niż czołgi z zaawansowaną elektroniką.

  - Na koniec filmu dobry wąż się pojawia i walczy ze złym wężem, pierwszą rundę przegrywa ten pierwszy, co zadziwia gdyż pojawia się na ostatnią chwilę w pełni sił , a jego rywal zdążył już zebrać solidne manto, i raczej nie jest w najwyższej formie , to trochę tak jakby zdrowy człowiek klepał się z ciężko przeziębionym , i ten schorowany obił zdrowego.

  Momentami efekty specjalne są niskiej jakości , reasumując film dla mnie dosyć słaby.

 • M1aro Ten film jest pełen absurdów, poza muzyką i raz na kiedy ciekawymi efektami nic sobą nie przedstawia. Co gorsza, końcowe sceny są plagiatem z Władcy Pierścieni. Minas Morgul i latające Nazgule, twierdza Saurona, armia Mordoru... Nawet noe postarali się, żeby twierdza pokazana w filmie różniła się od tej we Władcy. Dno!