PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=749875}

Niezłomny duch

Da Hong Zha
3,6 470
ocen
3,6 10 1 470
Niezłomny duch
powrót do forum filmu Niezłomny duch
ocenił(a) film na 2
parszywykutafon

bardzo nie warto, z naciskiem na bardzo:)

ocenił(a) film na 7
parszywykutafon

Świetny film, ja osobiście się na nim nie nudziłem.
Film wojenny bez większego nacisku na romans z odpowiednią dawką humoru.
Gdyby nasza produkcja dywizjonu 303 chociaż w połowie miała takie dobre efekty walk powietrznych jak w tym filmie to by było naprawdę świetnie.
Większość filmu to akcje, świetnie zrobione wybuchy po nalotach, w ogóle widać że w film wsadzono odpowiednią ilość gotówki.
To co ostatnio robią Chińczycy w filmach jest godne podziwu, ich filmy akcji są naprawdę coraz lepsze.

ocenił(a) film na 7
soulfly777kris

Fakt że jest prosty aż cukierkowy to nadal dało się go oglądać. Mimo okropieństw wojna zrobiona na wesoło.

soulfly777kris

Wybacz, ale jaki Ty film oglądałeś, bo na pewno nie TEN?!

ocenił(a) film na 7
harkonen_mgla

Ja go oglądałem pod nazwą "Air Strike (2018)" ale to chyba nadal ten sam film ?
https://link.do/OV4FW

soulfly777kris

Oglądałem film pod tym samym tytułem, niemniej Twe wypowiedzi zaskoczyły mnie. "Gdyby nasza produkcja dywizjonu 303 chociaż w połowie miała takie dobre efekty walk powietrznych jak w tym filmie to by było naprawdę świetnie." "świetnie zrobione wybuchy po nalotach" "widać że w film wsadzono odpowiednią ilość gotówki"

ocenił(a) film na 7
harkonen_mgla

Życie cały czas nas zaskakuje.

soulfly777kris

Bezwzględnie, zwłaszcza gdy umykają mi te wszystkie och i ach sceny z imitacji kina wojennego.

harkonen_mgla

O koprofilii słyszałeś? Może tu zachodzi podobne zjawisko?

Astrox

Oj, zbytni to nietakt. Towarzyszu pomyślcie o swoich dzieciach i zmieńcie ton.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones