PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=797584}
3,5 3 561
ocen
3,5 10 1 3561
Day of the Dead: Bloodline
powrót do forum filmu Day of the Dead: Bloodline

Inteligentne zombie

ocenił(a) film na 2

Oglądając ten film miałam nieodparte wrażenie, że zombie są dużo bardziej inteligentne od ludzi. Tyle nonsensu i irracjonalności w działaniu dawno nie widziałam.

pons

Kiedy wpuszczali zombie przez bramę pojedynczo (sic!) to zamiast zaatakować pierwsze lepsze mięsko które mieli pod ręką czyli faceta i kobietę którzy otwierali bramę szli przed siebie tak jakby tamci nie istnieli. Już pomijam fakt , że wszystkie zombie rzuciłyby się na nich od razu zamiast grzecznie wchodzić pojedynczo. Po tej scenie uznałem, że nie ma sensu oglądać dalej tego gniota, gdyż reżyser najwyraźniej jest imbecylem albo ma widzów za imbecyli.

ocenił(a) film na 8
Radiw84

Zombie myślą podobnie jak ty podczas oglądania filmu, Ten ziomek specjalnie odpalił flary żeby zainteresować tych pierwszych co wchodziły żeby podchodziły do nich a nie żeby atakowały tych od bramy inne nie były zainteresowane flarą tylko tymi przy bramie więc wyszło tak jak było pokazane.

Alltair

Ekspert od zombie i pseudo inteligent w jednym. Doskonale odnalazłbyś się wśród tych zombie. PS Znaki interpunkcyjne nie są twoim wrogiem dzieciaku, używaj ich.

ocenił(a) film na 8
Radiw84

Kolejny nieudacznik życiowy który uczy interpunkcji która potrzebna jest tylko na papierze bo w necie każdy ma to w dupie no chyba że jest jakimś niedoszłym zbawcą polonistą wobec tego zachęcam cię do wyjazdu z kraju i nauczania twoich interpunkcyjnych pierdół w Afryce i innych krajach tam będzie potrzebna twoją interpunkcja bo mi na pewno nie.

ocenił(a) film na 8
pons

Zdajesz sobie sprawę że film odwzorowuje realia ? ludzie ogólnie są bardzo tępi bardziej niż ustawa przewiduje a z roku na rok jest coraz gorzej przez co dochodzi do upadłości ludzkiej. a to że uważasz że zaliczasz się do tych 5% którzy używają głowy nie zmieni to faktu że na żywo i w filmie jest 95% debili, ja uważam film za dobry bo nie pokazali typowego residenta evila tylko poszli bardziej w naukowy temat żeby opracować antywirusa bo do tej pory widziałem tylko 2 filmy łącznie z tym w którym udało się ogarnąć zombiaki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones