PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760429}
7,6 10 1 175231
6,1 27
ocen krytyków
Deadpool 2
Deadpool powrócił i znów dokazuje na całego: przerabia wrogów na kotlety siekane, pokazuje język... czytaj więcej

Recenzje Użytkowników

"To będzie kino familijne" – informuje nas Deadpool, a zaraz potem dodaje, że powinno się ono zacząć od jakiegoś morderstwa. Ten podtekst zwraca jednak uwagę, bo rzeczywiście druga część ma coś w sobie z tych szczęśliwych rodzinek ze Stanów Zjednoczonych puszczanych na kanałach komediowych. Ale tylko wtedy, gdy wyobrazimy sobie ją z oszpeconym awanturnikiem, ślepą matką, wieczną szczęściarą z afro, parą zakochanych dziewczyn, metalowym złomem, otyłym nastolatkiem i ogarniętym obsesją zabijania taksówkarzem. więcej
Problem leży nie tylko w wypaleniu materiału, ale też w sposobie jego realizacji. Spore spłycenie widać już na poziomie scenariusza. Poprzednim razem fabuła była środkiem chociażby introdukcji głównego bohatera, tu zdaje się jedynie znajdować pretekst dla rozlewu krwi. więcej