PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=514675}
7,5 349 689
ocen
7,5 10 1 349689
5,9 37
ocen krytyków
Deadpool
powrót do forum filmu Deadpool
ocenił(a) film na 9
dragon13

Małe deadpoolciątka zrobiły mi dzień <3

ocenił(a) film na 7
ministertornister

a jak mu odcieli rękę to z tej ręki tez odrośnie drugi deadpool :v

panie, to komiks jest super hero - nie wnikaj

ocenił(a) film na 4
ministertornister

Lepiej spalić.

ministertornister

Zrósłby się jak T-1000 w T2 ;)

ocenił(a) film na 8
peterson78

jeszcze by pokiwał palcem

ocenił(a) film na 9
ministertornister

Tak, nawet chyba w komiksie jest taka sytuacja.

ocenił(a) film na 5
ministertornister

Z tej ręki, którą sobie uciął powstanie deeadpool :p

ministertornister

A sperma? Tzn gdy jest w jego jadrach to nie powstaje nowy Deadpool, może na chwilę zmienia się w ploda i znów łączy się z nasieniem, płód nie rośnie a cofa się do poprzedniej struktury.
Ale gdy tryska?
Czy może w ciągu kilku godzin nasienie w pochwie kobiety zmieni się w dorosłego Deadpola?

ocenił(a) film na 8
movies_2

https://keepitmooovin.files.wordpress.com/2014/09/tim-and-eric-mind-explosion-gi f-41769.gif?w=292&h=214 :D

Zajkowski18

Deadpool ma dość ciekawe przeżycia, możliwe że jego sperma może nie tylko zapładniać kobiety, ale i zwierzęta, Deadinozaurpool może by powstał ;p
Albo może też przy pomocy regenerowania się połączyć z najblizszym organizmem,m czyli np w pochwie kobiety połaczyć się z kobietą i może by powstał Deadpoolwomen?

ocenił(a) film na 8
movies_2

NAPISZ MI, PROSZĘ.
COŚ TY PALIŁ?

ocenił(a) film na 7
movies_2

Był kiedyś komiks "Night of Living Deadpool". Zgodnie z tytułem, kto zostaje ugryziony przez Deadpoola, ten się w Deadpoola przemienia. :-P

dariusman

no tak, słyszałem o tym, ale mi raczej chodziło o coś w stylu

Zgwałcił toster - Sperma zmienia toster w Deadpooltoster,

Czyli nie tylko ludzie mogli być narażeni ale np kości dinozaurów w muzeum i przedmioty nieożywione :D

movies_2

Niezła rozkmina

ministertornister

Powstałby Deadpół.

ocenił(a) film na 10
ministertornister

Nie. Jedna połowa by zdechła. Tak jak z odciętej ręki Deadpoola nie "odrosła" reszta.

ocenił(a) film na 10
savailonei

Przyszedłem tutaj żeby to powiedzieć. Dodam jeszcze, że zdechła by połowa dolna.

ocenił(a) film na 10
Valcrist

Ehmmm... okazuje się że jestem w błędzie. Podobno w komiksach poskładali z odciętych/odrośniętych części Deadpoola... drugiego Deadpoola ;)

ocenił(a) film na 10
savailonei

http://marvel.wikia.com/wiki/Wade_Wilson_%28Evil_Deadpool%29_%28Earth-616%29

ocenił(a) film na 8
ministertornister

w grze deadpool jest rozcięty wpół i w niczym mu to nie przeszkadza.ba!nawet ląduje torsem na jednym ze złoli w taki sposób że ma jego głowę w sobie i wyglądem przypomia goro z mortal kombat.chwilę można nim tak pograć nastepnie trafia na swoją drugą połowe od pasa w dól i sie regeneruje/zrasta.

ocenił(a) film na 8
barabasz_

no, grałem parę dni temu, ogólnie to gdyby była to inna gra, byłoby to przegięcie :D

ocenił(a) film na 8
nikone

no zwałka totalna jak to u deadpoola heh.pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
ministertornister

patrząc na pytanie główne tego postu to chyba jesteś superbohaterem i masz pecha bo zregenerowała sie jedynie ta część która nie odpowiada za myślenie :(

ocenił(a) film na 10
ministertornister

Odpowiedź na Twoje pytanie: https://youtu.be/HWIGHUhSblg?t=4m14s :)

ocenił(a) film na 9
ministertornister

Gdzieś czytałem że w komiksie pojawia się drugi Deadpool który powstał z odciętych części ciała pierwszego

ocenił(a) film na 10
ministertornister

Moim zdaniem Deadpool kontroluje regeneracje i nawet jakby był poszatkowany to odtworzył by się z jednej wybranej części a reszta by po prostu została martwa :) Nawet jak by wybuchła bomba atomowa odrodził by się z jednej komórki :)

ocenił(a) film na 10
ministertornister

Stało się to w komiksie :p z jednej części powstał Deadpool z drugiej Madcap. Madcap wcześniej się z nim połączył z jednej kupki prochów i tworzył jeden z wewnętrznych głosów.

ocenił(a) film na 10
ministertornister

czytałam komiksy to się wypowiem xD doktorka zbierała wszystkie części ciała Deadpoola które stracił. Wade się o tym dowiedział i wyrzucił je na wysypisko śmieci, części ciała się pozłączały i tak powstał KLON DEADPOOLA trochę jakby upośledzony ale posiadający te same zdolności. Z jednej dłoni nie powstanie cały deadpool, tak jak to wyczytałam wyżej, brednie :D dłoń ta musiałaby się połączyć z nogą, głową i innymi częściami ciała, chyba że kolejna część miałaby być ogromną odskocznią od komiksu. głowę też potrafi zregenerować, Hulk mu rozpieprzył w którymś komiksie

Diana0_0

Tak czy inaczej jest do debilnie niekonsekwentne - bo niby z jakiej racji NIE miał by się zregenerować z jednej komórki z palca u stopy? Żadnej różnicy nie ma. Musiałby istnieć jakiś centralny ośrodek regeneracji którego zniszczenie by go zabiło. No ale w świecie komiksów durnot jest co niemiara (choćby i to, że regenerują kończyny bez wykorzystania jakiegokolwiek budulca zewnętrznego, więc za każdym razem powinni mieć mniejszą masę).

ocenił(a) film na 10
TheBlur

jakby tak się zastanowić to zdolności regeneracyjne deadpool'a w komiksie były zależne od komiksu :D raz potrafił zregenerować całą głowę innym razem całą walkę biegał z zadrapaniem, uważam że nie ma sensu tak bardzo się w to wgłębiać, jego zdolności były elastyczne i zmieniały się tak jak tego oczekiwał czytelnik

ministertornister

W komiksach pewna pani kolekcjonowała cześci ciała deadpoola kiedy on się dowiedział zabił ją i wyrzucił swoje części ciała na smietnik... przez co powstała armia deadpooli w tym jego silniejszy klon. jak dla mnie gdyby przeciąć deadpoola na pół było by ich dwóch gdyby części ciała odseparować i zrósłby się gdyby pozostawić je blisko siebie.

ministertornister

eee... słaby suchar -,-

ocenił(a) film na 9
ministertornister

Idąc tym tropem. każda część ciała która odłącza się od Deadpoola tworzyłaby kolejny klon.
Już przy samym obcinaniu paznokci, wyhodowałby sobie całą gromadkę klonów :)

ocenił(a) film na 8
ministertornister

To jest chyba najczęściej zadawane pytanie jakie słyszę od premiery tego filmu :)
http://maritrafilms.blogspot.com/2016/03/deadpool.html

ministertornister

Deadpoll działa chyba jak Majin Buu z dragon balla. Będzie się regenerował, dopóki ma choć jedną całą komórkę, więc jedynym sposobem na zabicie go, jest zniszczenie go całego. Inaczej, albo się zrośnie, albo pomnoży w zależności od... właściwie, to choIera wie czego.

ocenił(a) film na 7
ministertornister

Zależy jak. Jeśli po osi symetrii, to tak, będzie ich dwóch.
A jeśli w pasie, to Pool'owi tylko nogi odrosną.

ocenił(a) film na 9
ministertornister

Jedyna opcja to po prostu przy samym momencie cięcia DP podświadomie czy nie wybiera która część przeżyje. Inaczej faktycznie była by już z nich spora armia.

ocenił(a) film na 5
ministertornister

Jeżeli go podzielimy pionową linią na dwie połówki, to obstawiam że jego ciało będzie ,,dorastać'' od lewej połowy, ponieważ tam jest serce.

ocenił(a) film na 10
ministertornister

Jakbyś go przeciął na pół do byłby Deadpół... Kappa

ocenił(a) film na 8
ministertornister

jeszcze kur&wa 10x napiszcie, ze sie zregeneruje, ze doktorka zbierała konczyny.... bo jeszcze nikt nie wie

krolowa_sniegu_2

Rozjeba**ś system haha

ocenił(a) film na 1
ministertornister

to by twoja stara jęczała z bólu

ocenił(a) film na 8
ministertornister

zastanawiałem się nad podobnym problemem,gdyby deadpoolowi odciąć głowe to do głowy dorośnie reszta ciała czy reszta ciała wygeneruje nową głowe?czy jedno i drugie?doszedłem do wniosku że faktycznie byłoby dwóch deadpoolów tylko jeden z nich byłby kimś innym np.Deadpool i Captain Deadpool :)

ocenił(a) film na 9
ministertornister

Polecam wybrać się na Deadpool 2, po tylu latach znajdziesz odpowiedź na to pytanie :D

ocenił(a) film na 3
ministertornister

obejrzyj dwójke :)

ministertornister

Mam takie pytanie jakby rozwalić deadpoola na komórki to by powstała giga armia deadpooli ?
Myślę że z komórki by się zregenerował dlatego że w komiksie zregenerował się z dłoni.

ocenił(a) film na 5
ministertornister

w dwójce go rozerwali na pół i ni .uja to nie pomogło. Trzeba się było męczyć dalej jeszcze przez kawał filmu ;)

ocenił(a) film na 8
ministertornister

Mi się wydaje, że to działa tak, że odrasta zawsze od głowy :D

ministertornister

Obejrzyj Deadpool 2 to się dowiesz ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones