PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=514675}
7,5 349 658
ocen
7,5 10 1 349658
5,9 37
ocen krytyków
Deadpool
powrót do forum filmu Deadpool

To jest film +18

ocenił(a) film na 7

Chciałbym żeby to było tu na filmwebie wytłuszczone. Wpuszczanie dzieciaków poniżej około 10 roku życia [szczecin helios kupiec] na film gdzie jest pełno seksu, wulgaryzmów które tylko dorośli mogą zrozumieć do tego sporo przemocy - jest chore.

KLAssurbanipal

Ej nie obrażaj dzieci ;) ja tam jak chodzę do kina, a tez nie chodzę na bajki, siedzę cicho. Kiedys miałem nawet sytuację, ze byłem sam w kinie, (mam mniej niz 12 lat), i "zapoznałem" się z pewnym panem i panią. Obaj mieli cos koło 20 lat, i razem oglądnelismy sobie zjawę, i potem pogadaliśmy o filmie. Nie sądzę żebym wtedy przeszkadzał

mati1313

Tak, masz rację. Zalezy wszystko od charakteru, jednak często jak jest duża grupa młodej widowni to są dość głośni.

użytkownik usunięty
Dzordzoarmani

dokładnie

ocenił(a) film na 7
TheFranek

no tez mnie dziś to zdziwiło jak na sale wchodziły całe rodziny

jeszcze akurat obok nie siedział ojciec z jakimś dzieciakiem i co chwila sie kręcił gadał coś pod nosem . a tu Cycek, Kur...a itd itd
pewnie jeszcze zonka złapał że film bez dubbingu :P

ocenił(a) film na 5
TheFranek

Jestem dorosłym człowiekiem i nie zrozumiałem wulgaryzmów w tym filmie :/

ocenił(a) film na 9
Gyp

w uk od 15 lat

ocenił(a) film na 5
mastachaz

15 lat? Czyli jak mam 48 to już nie mogę wejść?

ocenił(a) film na 9
Gyp

pisze od ;)

ocenił(a) film na 5
mastachaz

od to od czego skrót?

Gyp

Wytłumaczę bardzo prosto. W Wielkiej Brytanii wstęp na ten film jest od 15 roku życia. Jak na razie ''od'' nie jest chyba niczego skrótem.

ocenił(a) film na 9
BMajcherr

dokladnie :)

ocenił(a) film na 9
Gyp

ile ty masz lat ze zadajesz takie pytania 5 ? :)

ocenił(a) film na 5
mastachaz

Głupi jesteś? Napisałem wyżej że 48

ocenił(a) film na 8
Gyp

Gratuluję dobrego trollingu, nabrali się

ocenił(a) film na 6
Gyp

Chyba za 30 lat to może bedziesz miał :P

ocenił(a) film na 5
aronn

Za 30 lat będę miał 78 lat, mam nadzieję że dożyję tego wieku hehe ;D

ocenił(a) film na 9
Gyp

pewnie tak ale rozumu 0 :)

ocenił(a) film na 5
Gyp

Troll pierwsza klasa :) Gratuluję. Dawno nie widziałam takiej dobrej zagrywki

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
mastachaz

Serio, koleś wami mistrzowsko "gra" a ty piszesz że ma 0 rozumu.

ocenił(a) film na 7
Gyp

Jesteś za stary. Nakryj się kołdrą i umieraj.

ocenił(a) film na 5
skrillex15

Proszę mnie nie obrażać

ocenił(a) film na 7
Gyp

To nie obraza, tylko żart.
Jeśli Cię to uraziło to przepraszam.

ocenił(a) film na 5
skrillex15

Zastanowię się jeszcze czy wybaczyć i pojutrze napiszę, ok?

ocenił(a) film na 7
Gyp

Spoko.
-
-
-
-
-
-
Deadpoolowi nie wybaczysz?

ocenił(a) film na 5
skrillex15

Wybaczam

mastachaz

Jak Twój komentarz ma się do tego co napisał "Gyp" na samym początku ?

ocenił(a) film na 7
TheFranek

Czyli nie tylko mnie to poruszyło.....

ocenił(a) film na 8
TheFranek

Ograniczenia wiekowe dotyczą tylko osób które wchodzą same, tj. bez opiekuna, na seans. Jeśli na sali siedziało 4 10-latków to winę ponosi kino, które nie powinno ich wpuścić. Ale jeśli 10-latek przychodzi z rodzicem, to automatycznie wchodzi on na jego odpowiedzialność. Pracownik kina może jedynie zasugerować, że film jest nieodpowiedni dla osoby w takim wieku, niemniej to rodzic decyduje.

ocenił(a) film na 7
Fulerre

Dzieciaki okolic 10 lat wchodziły same do kina.

Fulerre

U mnie na sali siedziała grupa samych dzieciaków w granicach 10-12 lat.

KLAssurbanipal

Pewnie wycieczka edukacyjna z gimnazjum. Może komiks Deadpoola jest w obecnym wykazie lektur i chcieli zobaczyć ekranizację?

pumba_14

Swoją drogą na Django była spora wycieczka szkolna. Nauczycielki przy największej strzelaninie oburzone wyszły z seansu widząc hektolitry krwi, ale dzieciaki zostawiły na sali.

KLAssurbanipal

Bo to tak naprawdę dla nich film - ja mimo że nie jestem starym dziadem mam poczucie, że zaczynam być na takie wydmuszki za stara...

ocenił(a) film na 7
Fulerre

Mnie wpuszczono samego na Zjawe

ocenił(a) film na 7
TheFranek

"Tylko dorośli mogą zrozumieć" to czemu nie wpuszczać dzieciaków skoro i tak nic nie zrozumieją, na jednego grzyba wyjdzie. Ludzie dajcie sposób kto w wieku 10 lat oglądał "obcego", "predatora" czy inne "brutalne" filmy? I jakoś nic nikomu nie jest.

ocenił(a) film na 9
WTTW_FILM

Obcy przy deadpoolu to pikus ale zazdroszcze rodzicow ja w wieku 10 lat obcego nie moglem oglądać bo mi nie pozwalali...

ocenił(a) film na 7
klosek19

Ta nie miałeś dzieciństwa :D

WTTW_FILM

Dokładnie, toć to klasyka oglądać te filmy w tym wieku :D

WTTW_FILM

wygląda w takim razie że ja też nie miałem, chociaż dzieciństwo wspominał dobrze ;) Ja swoje dzieciństwo spędziłem głównie na bajkach, oraz na gierkach z tak zwanych kasetkach :) Stare dobre czasy na poważniej kinem zainteresowałem się później.

ocenił(a) film na 7
buterfly

No nie gadajcie że nie oglądaliście po kryjomu obcego o 22 na Polsacie.

WTTW_FILM

Akurat tak się składa ze ominęła mnie ta przyjemność, za to grałem za dzieciaka w GTA Vice City ;)

WTTW_FILM

Co innego obcy,a co innego Deadpool po ktorym dzieci moglyby zaczac zadawac rodzicom trudne pytania ;)

ocenił(a) film na 7
Deathstrroke

Dobra obcego dałem bo nie nie miałem pomysłu ale np. predator i żarty o np. waginie...

WTTW_FILM

I obdarte zwłoki ze skóry. W Obcym, Alieny z klaty wyskakiwały, a w wieku 10-12 lat lałem po gaciach, jak Obcego widziałem i do piwnicy bałem się schodzić.

ocenił(a) film na 7
juchacz17

Chciałbym mieć xenomorpha w piwnicy :D Jak miałem 11 lat obcy był jednym z moich ulubionych filmów.

WTTW_FILM

Pamiętam, że zawsze Obcego z ojcem oglądałem i opowiadał jak był w kinie na dwójce, ludzie z przerażenia z sali wychodzili :D

ocenił(a) film na 6
WTTW_FILM

To i tak nie zmienia faktu że to nie jest film dla kilkuletnich dzieci.

ocenił(a) film na 7
TheFranek

Co się dziwisz? Świetne kino familijne. :v

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones