PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=494920}
6,6 8 508
ocen
6,6 10 1 8508
6,5 4
oceny krytyków
Defendor
powrót do forum filmu Defendor

Świetny film!!!

ocenił(a) film na 9

Doskonała rola Wood`ego Harrelson`a. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, nie
wyobrażam sobie lepszego Debi.. tzn. Defendora :p. 9/10. Zakończenie przewidywalne, jak
to w każdym dramacie, ale ma to też swoje plusy. Rewelacyjny film!!!

ocenił(a) film na 8
Kabat543

jak nie przepadam za Wood`ym Harrelson`em tak ta rola była wręcz stworzona dla niego i świetnie sie w niej sprawdził, zakonczenie przewidywalne ale ogolnie jestem zaspokojony przebiegiem akcji do ostatnij minuty filmu

ocenił(a) film na 7
jackuz91

Z zakończeniem to już pojechali na typowej hollywoodzkiej nucie i to była wada filmu.
Jednak obraz zdecydowanie wart obejrzenia, a rola Woody'ego rewelacyjna. On grać potrafi :)
Fajna polemika artystyczna z Taksówkarzem, choć to jednak nie ta klasa.
A tak w ogóle, takich szajbusów w USA nie brakuje, ku zadowoleniu mieszkańców i irytacji policji. Czytałem o nich ciekawy reportaż, ale nie pamiętam, gdzie.

ocenił(a) film na 8
jackuz91

W pełni popieram, miny które stroił w tym filmie w pełni oddawały charakter odgrywanej postaci. Idealna rola.

Kabat543

Świetny film. Jestem zaskoczony, że ani film ani Harrelson ani Koteas nie dostali żadnej nagrody, czy wyróżnienia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones