Diabeł

Devil

2010 1 godz. 20 min.
6,2 44 053
oceny
6,2 10 44053
5 994
chce zobaczyć
powrót do forum filmu Diabeł
  • andolinis ocenił(a) ten film na: 8

Naprawdę warto obejrzeć.

• wrotek ocenił(a) ten film na: 8

andolinis bo kiepskie scenerie :D

• PiranhaSon ocenił(a) ten film na: 1

andolinis Bo strażacy do windy chcą wejść przez ścianę?

• Sabcio1234 ocenił(a) ten film na: 7

PiranhaSon bo to byla winda expresowa??Zatrzymywala sie co 10 pieter a pomiedzy nimi byla lita sciana ...

• PiranhaSon ocenił(a) ten film na: 1

Sabcio1234 Sądzisz, że to standardowa procedura dotarcia do ludzi uwięzionych w windzie w tego typu budynkach? Litości...

• PiranhaSon A nie zwróciłeś przypadkiem uwagi na to, że wszystkie standardowe procedury zawiodły? Zdecydowali się na rozbicie ściany, gdy już dwie osoby nie żyły. Osobiście uważam, że to dostatecznie dobry powód.

• saintnatalia ocenił(a) ten film na: 5

andolinis nie wiem co jest ciekawego w tym że kilkoro ludzi utknęło w windzie i co jakiś czas ktoś w niej ginie, monotonny i nudny

• andolinis ocenił(a) ten film na: 8

saintnatalia może i masz rację, ale mnie jakoś nie podniecają efekty komputerowe, wybuchy i lanie po mordzie aż tak bardzo.

• Bon009 ocenił(a) ten film na: 7

saintnatalia -Przede wszystkim ciekawie napisane postacie przez scenarzystę, oraz całkiem dobrze odegrane przez aktorów..
    -Dobre dialogi
    -Film dość oryginalny, a nie odgrzewany kotlet.
    -Zagadka kto ich zabija..

Oczywiście nie było to arcydzieło horroru ale jako film dość fajny i często do niego wracam.

• Kira91 ocenił(a) ten film na: 8

Bon009 Mi również podoba się to, że człowiek cały czas się zastanawia kto zabija, kto jest winny, czemu to robi... No i końcówka jednak zaskakująca.

• Lex17 ocenił(a) ten film na: 7

Kira91 Ja tam się nie zastanawiałem kto, skoro tytuł filmu brzmi "Diabeł" ;) ale co do reszty zgadzam się, też byłem ciekawy jak to się zakończy itp.

• Ebubu ocenił(a) ten film na: 8

saintnatalia Klasyka kryminału - ograniczona przestrzeń i kilkoro ludzi, ktoś ginie... Dziesiątki książek, setki filmów - widocznie ten klimat nie dla ciebie... Tutaj mamy diabła, ale zawsze zostaje pytanie napędzające tego typu kryminały; kto zabił i czy dobrze obstawiam zabójcę?

• andolinis Bo jest glupi