Ouija

1 godz. 29 min.
5,0 30 180
ocen
5,0 10 30180
5 260
chce zobaczyć
{"rate":3.6666667,"count":3}
{"type":"film","id":482800,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Ouija-2014-482800/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Diabelska plansza Ouija
 • Morelas84 ocenił(a) ten film na: 3

  ...a zapomnianą przeze mnie....mianowicie przypomniał mi o potrzebie stosowania nici dentystycznych ;D Tylko tyle i aż tyle wyniosłem z seansu tego "dzieła"

 • Morelas84 Nie używałeś nici dentystycznych? Fuj! Nie wyobrażam sobie życia bez nici. Nie jestem pedziem, ale facet, który pomiędzy zębami całe życie nosi resztki jedzenie, to obrzydliwość większa od nieumytego tyłka.

 • Morelas84 ocenił(a) ten film na: 3

  vermes Facet..jeżeli Ty masz takie doświadczenia to sorry, ale nie każdy kto nie używa nici od razu "nosi całe życie resztki jedzenia" i jest "obrzydliwy". Zapewniam Cię że gdybym miał tego typu odczucia co Ty to(o jedzeniu między zębami) to nie potrzebowałbym filmu aby żeby o tym pamiętać...Uważam że od zawsze mam zadbaną jamę ustną. Mam zdrowe zęby, czyszczę 2-3 razy dziennie szczoteczką elektryczną + płukanie listerinem, regularnie odwiedzam stomatologa, a moja małżonka od zawsze powtarza że ujmuję ją mój przyjemny zapach z ust. Po co to wszystko piszę? Żeby dać Ci do zrozumienia jak bardzo może być krzywdzące ocenianie kogoś, czyjejś higieny po jednym komentarzu na filmwebie...poza tym może masz zadbaną jamę ustną, ale po komentarzu i jakości porównania, wysuwam stwierdzenie że posiadasz braki w kulturze osobistej, co jest nie mniejszym "obrzydlistwem" od braku higieny cielesnej.

 • Nightmoore ocenił(a) ten film na: 7

  Morelas84 Dobrze powiedziane, tak sie zamyka buzie innym ludziom :D

 • Nightmoore Ale pewnie aborcja na życzenie oraz in vitro czy para miziająca się w parku nie są już takim złem, jak moja niska kultura osobista?

 • Nightmoore ocenił(a) ten film na: 7

  vermes Pytasz zla osobe bo nie jestem przeciwko aborcji ani in vitro :)

 • Nightmoore Aha.

 • Pawelczak123 ocenił(a) ten film na: 2

  vermes Chyba ze niektórym starczy mycie zębów elektryczną szczoteczką xD

 • Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

 • Embi1982 ocenił(a) ten film na: 7

  niedenerwujsie Oglądałem bardziej durniejsze horrory a że tych dobrych coraz mniej zaczynam każdy oglądać późną nocą, bez towarzystwa czyli w samotności i bez używek (THC, alkohol itp.) myślę, że jeżeli ktoś zwrócił tylko uwagę na nić dentystyczną i nudził się oglądając ten film to powinien zmienić gatunek oglądania innych filmów bo nie licząc horroru "Obecność" w ostatnich ciężko znaleźć więcej jak 10 filmów, które robią wrażenie w scenach gdzie przy akcji jest mocny dźwięk muzyczny i efekt wciągania kogoś lub napaści. Uważam, że oceny od 1 do 3 to naprawdę filmy nienadające się do oglądania a ten film choć nie najlepszy do takich nie należy. Jeżeli ktoś ma inne zdanie niech sobie obejrzy film w "samotności, kino domowe, późna pora najlepiej między 23 a 1, wyłączy telefon komórkowy i niech nie drinkuje, jeżeli będzie to kolejny nieudany seans polecam zaprzestać oglądać Horrory.

 • Morelas84 Przykład kretyńskiego wpisu do nikogo o niczym.

 • Wictorias ocenił(a) ten film na: 6

  Morelas84 wow to tak jak twój komentarz! ;)

 • Vamisael ocenił(a) ten film na: 3

  Morelas84 Pomyślałem dokładnie o tym samym:)))