PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810271}
4,2 11 778
ocen
4,2 10 1 11778
2,0 17
ocen krytyków
Diablo. Wyścig o wszystko
powrót do forum filmu Diablo. Wyścig o wszystko

w nocy z 26 na 27 września zamkneli świetokrzyski i kręcili sceny z samochodem karoliny pilarczyk, było widać drony, wozy policyjne i karetki. To moze być widowiskowe.

anusia007

omg
no to faktycznie może być epicko

anusia007

to ma byc swietny film akcji, ja na pewno wybiore sie do kina

ocenił(a) film na 6
anusia007

zapowiada się bardzo fajny film :)

anusia007

No, ciekawe... Sam próbuję trochę dronami latać, i teraz mam obsesję na punkcie śledzenia w filmach ujęć z dronów :P Akurat do filmu z wyścigami bardzo pasuje ten motyw.

ocenił(a) film na 10
anusia007

sporo zdjec do Diablo ponoc bylo robionych w Kielcach i okolicach. Kto z Kielc ten rozpozna;)

wiola4343

były też zdjęcia w Miedzianej Górze, w trailerze widać, jakie to piękne miejsce.

ocenił(a) film na 6
Bozena569

Na torze czy gdzieś w okolicy? Kilka kilometrów od mojego domu a nie wiedziałem :/

dezertx

Brzmi interesująco :)

ocenił(a) film na 6
wiola4343

I Morawicy

anusia007

Jak już zamknęli ten most to grubo :D Pewno w nocy, bo za dnia to paraliż całej Wawy gwarantowany :P

jacco_mu1984

w nocy, w nocy... jest materiał z mostu na ich facebooku

jacco_mu1984

Jakby w dzień zamknęli to kierowcy by nawet Pilarczyk nie wybaczyli :D ciekawa jestem tych scen :) z zapowiedzi zapowiadają sie świetne :)

olakac

btw wybrali sobie najładniejszy warszawski most.
widziałyście jeszcze gdzieś jak kręcili?
ja jakoś nie mam do tego oka. a szkoda

ocenił(a) film na 8
susurrement

Zdjęcia na moście bardzo fajne, kręcili jeszcze na Torze Kielce, świetne legendarne miejsce.

ocenił(a) film na 2
anusia007

XD i co poszles kloca postawić? Przecież to jest tragedia nedzna parodia

nea_filmweb

a widziałeś? bo ja tak. i naprawdę, jak na film akcji to jest dobre luźne kino. świetny miks młodych aktorów ze starą gwardią, super samochody, ciekawe postaci. ale lepiej krytykować dla zasady.

nea_filmweb

@nea_filmweb #stopnienawiści!!!!!

anusia007

Ooo widzę, że szykują się dobre sceny :D Lubię oglądać filmy, w których sceny kręcone są w Wawie :)

anusia007

po przeczytaniu opinii osób, które film widziały, jestem pewny, że pójdę jutro do kina na to.

anusia007

Polaki kur.. zamknięty most gwarancją dobrego filmu.

tihomax

nikt nie mwił o gwarancji, tylko wskazuje na rzadkość okoliczności ;)

anusia007

Robię to dla sportu:) Wszędzie jesteś, wszędzie odpisujesz jaki to świetny film, zakładasz nowe wątki na forum.Ostry marketing mówisz:) Zastanawia mnie czy też chwaliłabyś film sensacyjny robiony w Rumunii za kilka milionów dolarów ? Taki który odrazu jest wydawany na DVD?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones