PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810271}
4,2 11 774
oceny
4,2 10 1 11774
2,0 17
ocen krytyków
Diablo. Wyścig o wszystko
powrót do forum filmu Diablo. Wyścig o wszystko

Wiedzieliście że w filmie zagra Jagoda Judzińska z top model?
jestem ciekawa jak się spisze, potencjał dziewczyna ma

bear_bet

O, nie wiedziałam, pamiętam ją :) Ogólnie jestem bardzo ciekawa filmu, nie nastawiam się, ale mam nadzieję, ze będzie spoko :)

pikpik9

Kazadi Pazura Linda Włodarczyk, dużo znanych nazwisk pojawi sie w tej produkcji

bear_bet

Dziewczyna ma oryginalną urodę ;) Ciekawe jak wypadnie jako aktorka, swoją drogą fajnie, że w obsadzie Diablo jest sporo młodych / świeżych twarzy.

Ewuss_2

sama nie wie gdzie z dupą wpaść...była w Top Model, w Kuchennych Rewolucjach , teraz film...kolejna celebrytka z parciem na szkło

Ewuss_2

są zacniejsze nazwiska na liście:D

Barabarra

To fakt, ale dla fanów to zawsze coś, jendak mało jej w filmie

ela999

A na co liczyłaś? Myślałaś, że celebrytce bez szkoły i doświadczenia dadzą większą rolę? Została zaangażowana jako tło i to było oczywiste przed premierą.

Ewuss_2

Młodych, ale wspieranych starą gwardią: Pazura, Włodarczyk, Figura, Mohr

bear_bet

może w aktorstwie jej wyjdzie :)

bear_bet

Śliczna dziewczyna. Mam nadzieję, ze dobrze sobie poradzi na ekranie. Choć to musi być dla niej spory stres grać z takimi gwiazdami jak Figura czy Pazura.

ocenił(a) film na 10
bear_bet

Ciekawe czy to jakaś większa rola czy epizod? Bo w oficjalnych materiałach jeszcze jej nie widziałam.

ocenił(a) film na 10
bear_bet

mam wrazenie ze w tym filmie graja kobiety ktore albo byly albo sa albo beda modelkami, wspaniale sa wszystkie!

bear_bet

wow! super. piękna z niej kobieta. ciekawe jak jej pójdzie w roli aktorki.

bear_bet

Po pierwsze, zagrać to może zawodowy/a aktor/aktorka. Celebryta czy celebrytka może wystąpić gościnnie. Po drugie, owa pani nie widnieje w obsadzie, więc jak mniemam, jej występ ograniczy się do jednej migawki w jakimś lokalu i to wszystko. I nie za bardzo rozumiem modę na robienie z celebrytów "aktorów".

ocenił(a) film na 8
bear_bet

Szybkie auta, piękne kobiety zapowiada sie świetnie, wiem piszę jak TYPOWY facet ;) ale jestem bardzo ciekaw co z tego wszystkiego wyjdzie, obejrzymy zobaczymy :)

bear_bet

akurat na nią nie czekam jakoś szczególnie, bardziej interesuje mnie powrót pani figury... dawno jej nie było widać w kinie, więc może być super. zasługuje na dobrą rolę, to naprawdę utalentowana aktorka.

nikrukowska

to prawda. a jak pięknie wyglądała na premierze.

bear_bet

Potencjał? Sama nie wie gdzie ma wepchnąć dupsko żeby było niej głośno. Nie wyszło w modelingu (Top Model), nie wyszło ze śpiewaniem (Idol) nawet kariera kelnerki jej nie wyszła (Kuchenne Rewolucje) to teraz pcha się do filmu. Gdyby była utalentowana albo przynajmniej miała ten potencjał to może by coś z tego było, ale to tylko kolejna wulgarna dziewucha z parciem na szkło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones