plakat filmu Dla dobra Pete'a

Dla dobra Pete'a

For Pete's Sake
6,5 69
ocen
6,5 10 1 69
115
chce zobaczyć
{"type":"film","id":38858,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Dla+dobra+Pete%27a-1974-38858/tv","text":"W TV"}]}
Dla dobra Pete'a
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Kolega z pracy zdradza taksówkarzowi Pete'owi Robinsowi (Michael Sarrazin), że spodziewany jest wzrost kursów na giełdzie. Zainwestowanie 3 tysięcy dolarów pozwoli podwoić sumę. Gdy nie udaje się pożyczyć pieniędzy od zamożnego szwagra, żona Pete'a, Henrietta (Barbra Streisand) udaje się do lichwiarza. Kobieta oznajmia mężowi, że pomógłKolega z pracy zdradza taksówkarzowi Pete'owi Robinsowi (Michael Sarrazin), że spodziewany jest wzrost kursów na giełdzie. Zainwestowanie 3 tysięcy dolarów pozwoli podwoić sumę. Gdy nie udaje się pożyczyć pieniędzy od zamożnego szwagra, żona Pete'a, Henrietta (Barbra Streisand) udaje się do lichwiarza. Kobieta oznajmia mężowi, że pomógł im bogaty wujek. Jednak operacja na giełdzie nie przynosi spodziewanych rezultatów. Henrietta prosi wierzyciela o zwłokę w oddaniu długu, ale okazuje się, że sprzedał on jej należność pani Cherry (Molly Picon). Starsza pani, która zarządza grupą gospodyń domowych świadczących usługi seksualne w godzinach pracy ich mężów, przedstawia Henrietcie możliwość spłaty zobowiązania.

Dla dobra Pete'a zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.