PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=492133}

Dla niej wszystko

Pour elle
7,2 9 203
oceny
7,2 10 1 9203
Dla niej wszystko
powrót do forum filmu Dla niej wszystko

Ostatnia scena - spojler

użytkownik usunięty

Zauważyliście, że policjanci, którzy poskładali na ścianie plany i wycinki Juliena, mają wśród nich tę budowlę, do której na samym końcu udają się bohaterowie? Dodatkowo, w ostatniej scenie, kiedy wysiadają z taksówki, przechodzą kawałek, przejeżdża jakiś samochód i już ich nie widać dalej idących. Do tego tekst "uciec jest łatwo, trudniej jest żyć na wolności", wypowiadany właśnie w tej chwili. Czy aby na pewno udało im się uciec?

ocenił(a) film na 7

Też to zauważyłem.

Chyba chodzi o to,że muszą się ukrywać i nie będą nigdy wolni w 100%.

ocenił(a) film na 7

Skoro tyle to planował wątpię żeby wybrał kraj który ma podpisaną ekstradycję z Francją. Policjanci nic nie poskładali skoro ich szefo na końcu mówi ,mogą być wszędzie a pokazane zdjęcie to tylko takie przejście. W ostatniej scenie jest o tym że najtrudniej pozostać na wolności i właśnie wtedy znikają.

ocenił(a) film na 7

Jestem całkiem na świeżo po obejrzeniu filmu (04.03.24) i albo ja nie oglądałem uważnie, albo Ty. Policjanci (po)składali na ścianie plany/wycinki głównego bohatera - ale w filmie z 2010r. z Russelem Crowe. W tym tutaj - z tego co widziałem - tylko grzebali w śmieciach zabranych ze śmieciarki na ulicy. Co do kraju, do którego uciekła rodzina, to jak najbardziej zgadzam się z przedmówcą i również wątpię, aby udali się do kraju, z którego można by było dokonać ich ekstradycji. Dla mnie byłby to kompletny bezsens. Ps, Tym krajem zdaje się był Salwador (w filmie z 2010r. - Wenezuela).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones