PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=534779}

Dla niej wszystko

The Next Three Days
7,4 99 372
oceny
7,4 10 1 99372
6,8 8
ocen krytyków
Dla niej wszystko
powrót do forum filmu Dla niej wszystko

Widać, że Crowe przez cały czas jest mocno zamroczony (chyba wtedy ostro pił). Scenariusz roi się od idiotyzmów, np. zupełnie nieprawdopodobny pościg, który polega na ciągłym rozpoznawaniu pary bohaterów przez policję, przy tym nie pomagają zbiegom przebieranki, ukrywanie się w tłumie itp. Rozśmieszyło mnie jak Crow napisał sobie na ręku cyfry 15 i 35- tak jakby nie mógł tego po prostu pamiętać. Mimo pozornej akcji film nudny, powielający nieudolnie znane motywy. Aktorstwo denne. 2/10

Franio

Ech, w skrajnych sytuacjach człowiek potrafi zapomnieć jak się nazywa, więc taki zabieg mnie nie dziwi. No cóż, jeżeli to miał być film z dobrym zakończeniem, a takim był, to scenariusz koniec końców musiał być naciągnięty. Jednak napięcie, pomysł, akcja i zakończenie to wszystko buduję niepowtarzalną atmosferę podczas oglądania i mogę powiedzieć, że nie zmarnowałem żadnej sekundy oglądając tą pozycję.

ocenił(a) film na 9
Franio

Mnie też bardzo zdenerwowało to że tak łatwo byli rozpoznawani...Ale pozatym film bardzo dobry!!!

Franio

"...zupełnie nieprawdopodobny pościg, który polega na ciągłym rozpoznawaniu pary bohaterów przez policję, przy tym nie pomagają zbiegom przebieranki, ukrywanie się w tłumie"
Kolega chyba nie wie co to jest policja i kim są osoby pracujące w takich wydziałach pościgowych czy w wydziale zabójstw. To bystre, inteligentne specjalnie szkolone osoby potrafiące wyłapać w człowieku szczegóły, których my czasami po dajmy na to 10 latach bliskiej znajomości nie jesteśmy w stanie dostrzec. Wystarczy czasami jedno spojrzenie.
A to że główny bohater miał napisane na ręce cyfry 15 i 35- co w tym złego? To tak jak pójście do sklepu po zakupy. Idzie się np. po 3 rzeczy a i tak się to zapisuje na kartce na wszelki wypadek. A ty nigdy nie zapisujesz sobie na samoprzylepnej kartce np. godziny albo daty jakiegoś spotkania? W tym przypadku akurat nie miał do dyspozycji kartki tylko rękę. Grany przez Crowe'a bohater to zwykły człowiek i też się bał że zapomni, zwłaszcza w takiej sytuacji w jakiej on się znajdował.

ocenił(a) film na 8
wojtek40i4

Cyfry na rece chyba miały go motywować do szybszego działania.
Co do filmu bardzo dobrze sie mi go oglądało.
Mało jest obecnie filmów z dobrym zakończeniem więc fajnie ze ponaciągali bo koniec mi sie podobał.

wojtek40i4

Co powiesz na "dowody" na podstawie ktorych skazano osobe na dozywocie?

Franio

Denny to jest franio i jego nick! :) film bardzo dobry, juz od dawna nic lepszego nie widziałam

ocenił(a) film na 8
Franio

Pod wpływem to chyba Ty byłeś pisząc tego posta. Przestań nadużywać albo zmień dealera.

miss_russ

ta uwaga była poniżej poziomu ... ( tu wpisać odpowiedni wyraz)

czupurny

DLA MNIE TEN FILM JEST KOZAK. TYLE W TEMACIE

ocenił(a) film na 8
Franio

Żona w więzieniu, życie mu się posypało, a wtedy byle zapamiętanie dwóch cyfr nawet robi problemy, dorośniesz, będziesz miał Żonę, zobaczysz jakie są problemy w życiu gdy możesz coś w nim utracić i wtedy zobaczymy czy będziesz chodził uśmiechnięty pełen życia, czy też może będziesz zachowywał się jak "pijany" !

Doogi

Cóż widocznie nie każdy miał w życiu takie tragedie jak ty. Ja mimo skończonych 50 lat ciągle jeszcze nie mam o takich rzeczach pojęcia. Hehehe...

Franio

"Kawał drania z tego Frania". Taki fajny film zdołować. Wesołych Świąt, Franiu. :)

Burmistrz

I nawzajem wesołych świąt. A ten filmowy szit zawsze będzie szitem.

Franio

Czy Ty aby nie przesadzasz? Bój się kija, człowieku, co to ma być ten Twój "szit"? Nie znam takiego słowa. Albo piszesz po polsku, albo po anngielsku, ale na dzisiejsze możliwości, jakie oferuje internet, mozna to zrobić poprawnie nawet nie znając języka. Życzę Ci wielu łask Bożych, szczególnie w poznawaniu nowych tematów Twojego życia, nie tylko filmowego. Pozdrawiam! :)

ocenił(a) film na 8
Franio

buhahaha, czytaj ze zrozumieniem i skończ w końcu z tym samogwałtem bo w wieku 50 lat wypada w końcu odejść od komputera i poznać kogoś !
Wesołych Świąt dla Ciebie

Doogi

Ty jak rozumiem wolisz świąteczny samogwałt- bo od kompa nie możesz się oderwać. Buahahahaha!!!!

ocenił(a) film na 8
Franio

żałosna riposta

Doogi

Naprawdę żałosny to jest ten film i zachwyty nad nim. Shit po prostu.

Franio

O proszę, można? Teraz to rozumiem, ale film i tak bardzo dobry. :)

Burmistrz

Odezwał się lingwista. Popraw sam siebie, bo napisałeś "po anngielsku". Jak można tak kaleczyć język polski?!!!

Franio

Literówka nie jest takim błędem jak spolszczenie anglojęzycznych zwrotów.Ty rozmyślnie uzywasz takich słów, a mnie zarzucasz to, że ułamek sekundy za długo przytrzymałem klawisz "n"?

Burmistrz

Buahahahaha!!!! (zapis polski)

ocenił(a) film na 3
Franio

kiepski i nudny, nielogiczne akcje ... trzech policjantow wybiega i w tlumie ludzi i w dodatku w budynku znajduja sciganych hahah, aha a jak chcesz zeby cie policja nie rozpoznala to jedz 150 km/h przez miasto z piskiem opon i przejezdzaj na czerwonym swietle ... dno

Smigol

Dokładnie tak. Nie rozumiem, jak takie kompletne dno i kicha może się podobać? Miło jest czytać mądre komentarze.

ocenił(a) film na 8
Franio

Bardzo dobry film, nie ma o czym tyle gadać!

ocenił(a) film na 10
Franio

Franio ty jestes totalna porazka a nie ten film i nie innych do ogladania bo film jest naprawde dobry i warty zobaczenia

staszek203

Cóż, przynajmniej dwie osoby są tutaj inteligentne (ja i Smigol). To i tak nieźle. Mogło być gorzej.

ocenił(a) film na 8
Franio

Niby 50 lat, ale poziom komentarzy na góra 16 "latek".

atemek

Najwidoczniej zaliczasz się do tych mało inteligentnych- świadczy o tym twoja ocena tego filmu.

ocenił(a) film na 8
Franio

Czy skala oceny filmu jest jednoznaczna ze skalą IQ ??? Pan panie Franku ma naprawdę 50 lat? Jeśli tak to ups.. to naprawdę współczuję.Tu może się pan popisać jak może.Być może jest pan nieszczęśliwym mężem i tu może czuć się panem nad panami,co i tak nie wychodzi panu za bardzo..wręcz bardzo,albo odwrotnie,jest pan szefem poważnej firmy a tu zgrywa pan pajaca. .
Napisałam więcej w tym miejscu, jednak stwierdziłam,że nie ma sensu publikować tą treść,która miała być w tym miejscu gdyż ja nie jestem zaborcza (do czasu ;)) i nie jestem tu po to by się kłócić,lecz pan panie Franku na pewno nie odpuści sobie,przecież znamy co nieco już pana charakterrrrek.
Hm..ciekawe jakie ja mam IQ jeśli oglądam M jak Miłość,ciekawe..

ramona_fw

Wcale mnie jakoś dziwi fakt, że ktoś kto ogląda "M jak Miłość" lubi też ten film. To całkowicie zrozumiałe. Twoje IQ możesz zbadać sama. Przypuszczam, że będzie jednocyfrowe.

ocenił(a) film na 8
Franio

Gratuluję głupoty i jednocześnie jej współczuję.Nie chodzi o to by być poważnym,ale jakiś umiar trzeba zachować, bynajmniej w pana wieku.Nie będę więcej prowadzić z panem tej żenującej rozmowy bo to nie jest warte..pan nie jest tego wart.Widać,że jest pan żądny takich rozmówek na tym właśnie poziomie, lecz ludzie tacy jak ja nie reagują po prostu na takie co najmniej głupie odzywki.Życzę powodzenia.

ocenił(a) film na 9
ramona_fw

chyba ty byłeś zamroczony jak oglądałeś film. Skup się lepiej na kreskówkach bo one są na twoim poziomie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones