PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=361622}
4,9 77 583
oceny
4,9 10 1 77583
3,5 12
ocen krytyków
Dlaczego nie

Małgosia (Anna Cieślak) - pochodzi z prowincji. Do Warszawy przyjeżdża dopiero, by zacząć studia na Akademii Sztuk Pięknych. Gdy uczelnię opuszcza - z dyplomem w ręku - musi znaleźć pracę, co nie jest zadaniem łatwym z punktu widzenia dzisiejszych absolwentów wybierających częściej emigrację, niż poszukiwania dobrej pracy w kraju. Czy w przypadku Małgosi wszystko skończy się szczęśliwie i oprócz wymarzonej pracy znajdzie swoją miłość?

opis użytkownika

Małgosia dziewczyna ze wsi przyjeżdża do Warszawy z nadzieją, że zacznie studia na Akademi Sztuk Pięknych. Gdy udaje jej się rozpocząć studia pilnie sie uczy aby, po 4 latach egzaminów, testów i ciężkiej pracy zdać studia i wyruszyszć w celu poszukiwania pracy. W związku z sytuacją w kraju gdzie młodzi absolwenci nie widzą perspektyw życia w Polsce i emigrują za granicę, Małgosia postanawia szukać swojej wymarzonej pracy i ...miłości.

Stolaz
opis użytkownika

Małgosia po zrobieniu dyplomu na ASP wyjeżdża do Warszawy i podejmuje pracę w reklamie. Po przyjeździe do stolicy poznaje plastyka Piotra, później Dawida, a na końcu, w agencji reklamowej - Jana. Małgosia musi zadecydować, któremu odda serce. Sprawy się komplikują, kiedy pojawiają się dwie kobiety, Ewa - szefowa firmy w której pracuje Piotr, oraz Renata - jedna z gwiazd agencji reklamy. Obie uznają Małgosię za rywalkę...

Justka
opis użytkownika

Małgosia tuż po zrobieniu dyplomu na ASP chce zacząć karierę w reklamie. Po przyjeździe do Warszawy poznaje sympatycznego artystę plastyka - Piotra. Później na jej drodze staje uwodzicielski Dawid. A na końcu - w agencji reklamowej, w której stara się o pracę - spotyka przystojnego Jana... Trzej mężczyźni, ale tylko jeden wymarzony książę. Któremu z nich Małgosia odda serce? Sprawy się komplikują, gdy do gry wchodzą dwie femme fatale (w kolorze blond). Pierwsza to Ewa - szefowa firmy cateringowej, w której pracuje Piotr. Druga to Renata - jedna z gwiazd agencji reklamowej. Obie dla sukcesu - i w pracy, i w miłości są gotowe na wszystko. I obie uznają Małgosię za rywalkę...

kocia0403
opis użytkownika

Małgosia (Anna Cieślak) kończy studia na ASP w Warszawie. Jej marzeniem jest praca w agencji reklamowej. Zdobycie takiej posady nie jest jednak łatwe. Aby zarobić na swoje utrzymanie, dziewczyna zaczyna rozwozić pizzę. Jej życie całkowicie się zmienia, gdy poznaje przystojnego Janka (Maciej Zakościelny). Nie wie, że jest on prezesem firmy reklamowej, w której ona stara się o pracę. By zdobyć jego serce, musi się zmierzyć z Renatą (Małgorzata Kożuchowska) i Ewą (Agnieszka Warchulska).

platforma vod

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones