PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752725}
7,7 172 286
ocen
7,7 10 1 172286
7,0 34
oceny krytyków
Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie
powrót do forum filmu Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie

*ŁAGODNY SPOILER* Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić, o co chodzi z noszeniem/nienoszeniem majtek? Czy to jakaś kwestia kulturowa, której nie rozumiem? Czy to jest symbol rozwiązłości, czy po prostu jej przypadłość, że... no własnie - co?

ocenił(a) film na 7
CrazyMusic

To raczej forma gry, erotycznego flirtu, który Carlotta prowadzi z nieznajomym z facebook'a.

ocenił(a) film na 8
faaceless

Owszem, ale jej mąż nie wiedział o nieznajomym z fb, za to wiedział, że nie nosi majtek w pewnych sytuacjach, więc to musi być jej stała praktyka...

ocenił(a) film na 8
CrazyMusic

Dowiedział się, że nie nosi majtek dopiero w pierwszy sms-ie od nieznajomego z fb. Jak wyżej faaceless napisał/a forma flirtu.

Mnie nurtuje inna kwestia, a mianowicie reakcja jej i jego, gdy okazało się, że jedynie rozmawiają / flirtują na fb i nigdy się nie spotkali. Jej słowa "widzisz..." jakby nic się nie stało, on z drugiej strony jest delikatnie pisząc podkur#%&@y.
Ona dalej mówi, że "po tym co dzisiaj usłyszałam to nic". I tu pytanie o podejście do zdrady w oczach kobiety i mężczyzny. Czy flirt przez fb z "przyjacielem", codzienne rozmowy po kilka godzin można stawiać na równi z przelotnym seksem bez zaangażowania emocjonalnego? Nie chodzi mi o ocenianie, ale podejście pod względem etycznym z punktu widzenia kobiety i mężczyzny. Bo jak widać obie reakcje były mocno zróżnicowane.
Jakie jest Wasze zdanie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones