PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36450}
6,3 13 287
ocen
6,3 10 1 13287
5,2 4
oceny krytyków
Dog Soldiers
powrót do forum filmu Dog Soldiers

Ten film wygląda i ogląda się jakby był z 1982 a nie 2002 roku.

ocenił(a) film na 8
Zaan

Jeżeli poczytać na filmwebie to producenci specialni mało używali komputerowych efektów specialnych, Poza tym czy oceny daje się tylko i wyłącznie za efekty specialne?? Czy też za np gre aktorow, fabułe itp??

ocenił(a) film na 3
Krzychu1986Krzychu

Oceniłem reżyserię, scenariusz, aktorów pierwszo i drugoplanowych, muzykę, dźwięk, charakteryzację, zdjęcia, montaż i efekty specjalne :)

ocenił(a) film na 6
Zaan

Zdjęcia charakteryzacja dźwięk akurat są na wysokim poziomie... Wielki krytyk...

ocenił(a) film na 3
qudien

Wysokim poziomie... jak Beskid Niski.

ocenił(a) film na 3
qudien

Zwłaszcza w momencie jak koleś leży i ma wszystkie flaki na zewnątrz i rozmawia normalnie. Słabo to wszystko wyglądało. W kategorii amatorski film to może i by uszło a tak to wyszło słabe kino B.

ocenił(a) film na 4
Zaan

ja również nie oceniłem filmu za wysoko, ale kilka scen było bardzo humorystycznych, np. stukanie młotkiem po "paluszkach" wilkołaka

ocenił(a) film na 7
Zaan

Jak widzę potwory robione komputerowo to chce mi się krzyczeć bo wszyskto wygląda tak sztucznie i bez duszy. Takie filmy jak tam czy martwe zło mają to coś

ocenił(a) film na 7
Zaan

A to wada?

ocenił(a) film na 3
izaban

Dla mnie tak.

ocenił(a) film na 6
Zaan

Chyba właśnie stąd wysoka ocena.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones