PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10919}

Dogonić słońce

The Sunchaser
6,4 1 083
oceny
6,4 10 1 1083
Dogonić słońce
powrót do forum filmu Dogonić słońce

ogladalam ten film 6-7 lat temu i to calkiem przypakowo. nie zaluje. jest bardzo dobry. zreszta od zawsze bylam podatna na klimaty zwiazane z wierzeniami indian. film porusza dodatkowo aspekt dosc typowy w filmach moralizujacych, lecz nie amerykanskich - jakie obowiazki naklada na nas wykonywany zawod oraz prawo kazdego czlowieka do godnej smierci.
slow wypowiedzianych przez Blue nie zapominam jak widac juz dlugo:
Niech piękno jest przede mną
Niech piękno za mną
Niech piękno jest nade mną
Niech piękno jest pode mną
Niech piękno jest wokół mnie.
NIECH PIĘKNO JEST WE MNIE.
modlitwa z ksiazki Dibe Nitsaa: 'czlowiek w podrozy'.
i jego swiadome samobojstwo, jesli tak to mozna nazwac. ah, czasem potrzeba mi takich filmow, aby uwierzyc w dobra kino.
oczywiscie jest mnostwo lepszych filmow, ale ten byl pierwszym, ktory zapamietalam na tak dugo, dzieki uderzeniu w czule struny na sercu.
pozdrawiam serdecznie

Eliza_7

Również oglądałam film bardzo dawno bo leciał jakoś w tv, niestety nie obejrzałam całego. Pamiętam, że był dla mnie cudowny ale nie mam pojęcia skąd mam go wziąć bo bardzo bym chciała go obejrzeć ponownie. Czy ktoś się orientuje skąd ten film skombinować ?

Eliza_7

też oglądałam ten film dobrych kilka lat temu (co najmniej 7), pamiętam, że nadawali go na TVN, strasznie się na nim poryczałam, został mi do dziś w pamięci, naprawdę wart obejrzenia; tez pamiętam tę modlitwę, piękna :)

ocenił(a) film na 8
Eliza_7

swietny zapomniany film

ocenił(a) film na 7
Eliza_7

ja ten film widziałem dawno temu na canal+ ..... szału może nie ma ale mnie się spodobał :)
no i ten wiersz czy modlitwa "NIECH PIĘKNO JEST ...." no ładne :)

ocenił(a) film na 7
marcinpolo

..... wpis dodałem teraz bo właśnie emitowany był w TV

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones