plakat filmu Dom pani Slater

Dom pani Slater

The House on Sorority Row
5,6 478
ocen
5,6 10 1 478
446
chce zobaczyć
{"rate":8.0,"count":1}
{"type":"film","id":184670,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Dom+pani+Slater-1983-184670/tv","text":"W TV"}]}
Dom pani Slater
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Grupa absolwentek college'u postanawia wyprawić huczną imprezę w okazji zdanej matury i ukończenia szkoły. Przeszkodą w ich zamiarach jest ekscentryczna i złośliwa starsza pani, Dorothy Slater (Lois Kelso Hunt), która nie zezwala na pobyt młodzieży w jej domu po zakończeniu roku szkolnego. Dziewczęta postanawiają postawić na swoimGrupa absolwentek college'u postanawia wyprawić huczną imprezę w okazji zdanej matury i ukończenia szkoły. Przeszkodą w ich zamiarach jest ekscentryczna i złośliwa starsza pani, Dorothy Slater (Lois Kelso Hunt), która nie zezwala na pobyt młodzieży w jej domu po zakończeniu roku szkolnego. Dziewczęta postanawiają postawić na swoim i zrobić staruszce żart. Nic jednak nie idzie zgodnie z planem i pani Slater zostaje postrzelona przez jedną z dziewczyn (Eileen Davidson). Nadchodzi czas imprezy, zjeżdżają się goście i zabawa oficjalnie się rozpoczyna. Głównym bohaterkom nie będzie jednak dane się dobrze bawić, bowiem na przyjęciu jest obecny nieproszony gość, świadek nieszczęśliwego wypadku, który dostarczy wszystkim dodatkowych wrażeń.

Dom pani Slater zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.