PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=254658}

Dom strachu

Chain Reaction
3,2 1 379
ocen
3,2 10 1 1379
Dom strachu
powrót do forum filmu Dom strachu

Całkiem fajne kino klasy b.

użytkownik usunięty

W tym filmie doświadczamy naiwnej fabuły i kiepskiego wykonania z takimi samymi efektami specjalnymi i aktorstwem ale pomimo to filmu nie ogląda się źle. Gdy zobaczyłem że wydała go Carisma to chciałem zrezygnować z oglądania ale pewnego wieczoru nudziłem się niemiłosiernie więc stwierdziłem że gorzej być nie może i odpaliłem płytkę. Nie żałuje tego, dobrze spędzone grubo ponad 1,5 godziny.

użytkownik usunięty

Mnie osobiście bardzo podobała się muzyka, no i efekty gore, fajne takie. TYLKO TAK BARDZO ICH MAŁO, a pozostałość do przewinięcia, szczególnie druga połowa filmu kiedy się okazuje, że historia się powtarza.

ocenił(a) film na 7

mi najbardziej podobały się dialogi... nie chce cie słyszeć mała alicjo znikąd, i zostaw te ręke słyszysz? - musimy ją spalić taka jest wola boga... - J U S T S H U T A F U C K UP!

ocenił(a) film na 6
returntocastlewolfenstei

Mnie również ten film pozytywnie zaskoczył.Więcej było śmiechu niż strachu,no ale chyba o to tworcom chodziło.Już dawno żaden film mnie tak nie rozbawił.Fajni aktorzy,dobre krwawe sceny,niezłe dialogi.Ubawiłem się!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones