PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114866}

Dom woskowych ciał

House of Wax
5,4 70 894
oceny
5,4 10 1 70894
4,9 7
ocen krytyków
Dom woskowych ciał
powrót do forum filmu Dom woskowych ciał

Cóż będę szczera, obejrzałam ten film dla Elishy Cuthbert, która od kiedy obejrzałam "Dziewczynę z sąsiedztwa "stała się moja idolka i od czasów gimnazjum uważałam ja za najpiękniejszą dziewczynę i zazdrościam jej urody. Dodatkowo do obejrzenia filmu zachęciło mnie również dwóch przystojnych aktorów Chad i Jared.

Cóż mogę powiedzieć, słyszałam o tym filmie wiele złych opinii. Jednak przypadł mi do gustu i wiele razy już go oglądałam i mam zamiar obejrzeć.

Sam pomysł z woskowymi figurami ciekawy.Dobrze zagrane rolę Cuthbert, Padaleckiego i Murraya . Gdyby nie oni to film dużo by stracił.

Co do reszty aktorów zagrali przyzwoicie. Nawet Hilton, dała rade. Co prawda miala mało wymagająca rolę rozwiazłej laski . Jednak aktorka dobra nie jest, ale też nie psuje oglądania filmu.

Ten film stanowi dobra rozrywkę. Nie jest jakiś bardzo straszny, bardziej to taki thriller z domieszką napięcia, komedii o nastolatkach . Coś dla fanów filmu "Koszmar minionego lata ".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones