PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808030}

Donbas

Donbass
6,1 3 063
oceny
6,1 10 1 3063
6,5 10
ocen krytyków
Donbas
powrót do forum filmu Donbas

Opuść wreszcie wschodnią Ukrainę ! Ukraińcy to nasi słowiańscy bracia w przeciwieństwie do rosyjskich trolli internetowych .

Nord_filmweb

Sam jesteś trollem.Założenie konta specjalnie żeby pisać bzdury.To może wracaj na Ukrainę i zaciągnij się do batalionu Azow.Walcz o wolność Ukrainy tak samo jak kiedyś UPA.

ocenił(a) film na 10
Janus83

Po pierwsze : nie jestem trollem .
Po drugie : chyba ty założyłeś konto do pisania bzdur , skoro coś takiego nasuwasz .
Po trzecie : jak mam wracać na Ukrainę , skoro nigdy tam nie byłem ?

Nord_filmweb

Ja założyłem konto 5 dni temu i oceniłem 4 filmy.

ocenił(a) film na 10
Janus83

Ja oceniłem 4 również po kilku dniach od założenia konta . A UPowca to ty musisz mieć w rodzinie , skoro tak się na niego powoływałeś we wcześniejszym komentarzu .

Nord_filmweb

Ja oceniłem Wołyń na 1?. Boli jak ziomków pokazują w niekorzystnym świetle.

ocenił(a) film na 10
Janus83

Aha , czyli nie dość , że masz UPowców w rodzinie , to jeszcze to są twoje ziomki . Cóż , nie mam pytań .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
Janus83

Masz jakieś problemy? Co nie tak ten gościu napisał? Rosja nie okupuje Krymu i Donbasu? Znowu wszędzie widzisz UPA i Banderę. To się nazywa schiza, ale da się leczyć. Jeśli tylko Ukraińców zauważyłeś w złym świetle w Wołyniu, to albo nie ogarniasz, albo faktycznie ten film jest jeszcze słabszy niż wygląda:)

garnekk

Ej Banderowiec nie denerwuj się.Wstaw więcej ukraińskich flag na swoich profilach.Ciekawe czy jesteś tak odważny na Krymie? Haha

ocenił(a) film na 9
Janus83

Jedno zdanie, a tyle kłamstw :) Nie mam żadnej ukraińskiej flagi na żadnym swoim profilu. A co do tego "banderowca", to nawet śmieszne nie jest. Ale zabawne, że w każdym poście piszesz to nazwisko. Musi być dla ciebie bardzo ważne. Szkoda, że masz takie problemy z odpowiedzią na najprostsze pytania. Ale cóż, tak urok trolli.

garnekk

Masz, masz:) ukraiński troll.

ocenił(a) film na 9
Janus83

Nuda. Same kłamstwa, obelgi i bzdury. A faktów zero. Obejrzyj sobie film, może coś prawdziwego odkryjesz.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Nord_filmweb

Dla czytających.Facet zakłada kilka dni temu konto na Filmwebie i ocenia Wołyń na 1 czyli nie podoba mu się wizja mordujących dzieci Ukraińców, za to gloryfikacja Ukraińców jest oceniona na 10.Zakłada konto po to tylko żeby wstawić manifest polityczny.Niech czytający ocenią kto jest trollem:) Żegnam i pozdrów swojego ukraińskiego obrońcę:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Nord_filmweb

Daj mi bana:) troliku.I tak nikt nie przeczyta twoich wynaturzeń bo wszyscy mają ten film głęboko w ... nosie.Wołyń 1, Donbas 10.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Nord_filmweb

Przecież Rosja nie okupuje Ukrainy. A sami Rosjanie są naszymi braćmi :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Nord_filmweb

Ukraińcy nas za Wołyń nie przeprosili, Rosjanie za Katyń tak i to nie raz. Rosja przejęła Krym, bo taka była wola mieszkańców tego terenu (co zresztą nie dziwi, skoro Ukraina zmniejszyła autonomię Krymu uniemożliwiając załatwianie spraw urzędowych po rosyjsku, podczas gdy większość mieszkańców nie zna innego języka niż rosyjski), a że Ukraina wypowiedziała Rosji wojnę, to niech teraz walczą.

Workiem bokserskim to możesz być ty, rozmawiałem z wieloma Rosjanami i wszyscy byli pozytywnie nastawieni do Polaków.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Nord_filmweb

Tyle, że Rosjanie mordowali wyłącznie oficerów strzałami w tył głowy, natomiast bestialstwa Ukraińców nie da się z niczym porównać. Rosja nas nie napadnie, bo nie ma w tym żadnego interesu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Nord_filmweb

Tak z doświadczenia mówisz o tym tłuczeniu po ryju? Naprawdę przykro mi, że byłeś bity przez kolegów i koleżanki z klasy, a potem jeszcze przez rodziców, ale nie każdy był.

Nie mam żadnych urojeń, to ty jesteś zaślepiony nienawiścią do Rosjan.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Nord_filmweb

A może tak jakieś argumenty? Nie, po co, łatwiej wyzywać, prawda? Jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia, to sam zamilcz. Widzę, że twoje traumatyczne wspomnienia z dzieciństwa, kiedy biły cię koleżanki z klasy i twoi rodzice, nie pozwalają ci żyć i mimo że próbujesz o tym zapomnieć, to nie potrafisz... Ale nie martw się, psycholog ci pomoże (no chyba że już jest z tobą tak źle, że tylko psychiatra może pomóc).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones