PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=818321}
7,6 3 413
ocen
7,6 10 1 3413
Dragon Ball Super: Broly
powrót do forum filmu Dragon Ball Super: Broly

Film nie posiada nic. Ani zdjęć, obsady, opisu, nawet polskiego tytułu, ale informacja o BO jest. Czyli o nowym Dragon Ballu nie dowiem się nic w największego portalu filmowego w PL. Brawo :)

lukasz12548

Mam tylko nadzieje że nie jest, tak słabo jak w przypadku DBS ;)

lukasz12548

Informacja dla ciebie akurat obsada, inne tytuły, daty premier, powiązania, kraj, czas trwania aktualnie czekają na sprawdzenie. Tak niestety działa filmweb że trzeba trochę poczekać.

lukasz12548

Słowo klucz i tak znajduje się już w tytule: "Burorî". Zawsze coś :D

lukasz12548

Dokładnie
Zastanawiam się od 3 miesięcy dlaczego przez tyle czasu nie było nawet wzmianki na temat tego filmu na tym portalu.
Dopiero jak założyłem niedawno na ten temat wątek na DBS to coś się ruszyło. Normalnie parodia. :D

lukasz12548

Też mnie dziwi że na takim portalu jak FW który w sumie ma wzmianki o wszystkim co wyszło animowanego albo do grania o DB nikt nie wstawił plakatu, obsady, opisu ani niczego o tak wyczekiwanym przez fanów filmie.
Ja już oglądałem, póki co całkiem niezłą kinówkę z angielskimi napisami i muszę przyznać że jako wieloletni fan DB jestem podekscytowany i nie mogę się doczekać obejrzenia tego w kopii Blu-Ray. Najbardziej na kinówce ucierpiała epicka bitka która miała naprawdę świetne momenty jak np. widok POV z oczu Brollyego gdy walczył z Goku , ale to się obejrzy jak już film trafi na nośniki cyfrowe. Mi najbardziej podobała się sama historia i chociaż Toriyama zmienił oryginalny bieg wydarzeń który znamy od zawsze, to miał w tym cel i według mnie go osiągnął. Chciał pokazać że nie wszyscy Sayanie to bezmózgie małpy które jedynie się biją i zachowują jak barbarzyńcy ale zrobić z dotychczas jednowymiarowych postaci takie w stosunku do których będziemy żywić jakieś uczucia. i na tym polu wyszło to świetnie. Naprawdę było mi szkoda Brolyego który tak naprawdę jest tu ofiarą i w pewnym momencie nawet Gogeta staje się oprawcą czego nigdy wcześniej nie widzieliśmy w DB. Nowe postacie są super i mam nadzieję że powrócą razem z Brolym w anime bo mają potencjał. Jest też bardzo zabawny i bystry motyw życzenia Furizy, który przewrotnie sprawia że tyran staje się jeszcze bardziej ludzki niż przedtem, no i w końcu Goku przestaje się wyrzekać swych Sayańskich korzeni widząc że Broly też nie jest taki jak Sayanin "niby" być powinien co jest super . Muzyka, animacja i wszelkie aspekty techniczne trudno ocenić po takiej kopii ale wodotryski są i ja bez bicia oglądałem ten film na szpilkach co nie zdarzyło mi się w DB od czasów walki Goku z Furizą. Czy w tym filmie była najbardziej epicka walka w całej historii DB ? Śmiało można powiedzieć że jeśli nie to na bank top 5.
Aha i w porównaniu do dwóch poprzednich filmów DB Super ten jest zdecydowanie najlepszy i nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Mocne 8/10

ocenił(a) film na 4
maurycy_86

odpowiedź jest prosta. Gdyby to była kolejna szmira Vegi albo podobny chłam z Karolakiem to portal by się od razu nad tym rozpływał :) A tak, cóż brak polskich znakomitości to i pisać nie ma o czym ;) ;)

lukasz12548

Jakbyś nie zauważył to użytkownicy tworzą bazę filmów na Filmwebie. Chcesz mieć te informacje - dodaj je.

eguaroc1

Trzeba też czekać na akceptację tych informacji :)

eguaroc1

Nie mam nic do użytkowników tylko do portalu, że zbija bąki. Żydzą zatrudnić ludzi, bo myślą, że użytkownicy wszystko zrobią za nich.
Weryfikatorów jest za mało do tak wielkiej masy danych. Ale filmweb nie dość, że nie daje wynagrodzenia weryfikatorom (o ile dobrze kojarzę to robią to za darmo, czysty wolontariat) to jeszcze jest im mało i nam, użytkownikom wciskają reklamy gdzie się da. Właśnie Nam, którzy dodają wszystko.

lukasz12548

Może Multikino im zapłaci.

lukasz12548

Ocho, film zaistniał w świecie i w box office to szybko informacje zostały zaakceptowane :) dziękuję :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones