1 godz. 58 min.
7,1 200 317
ocen
7,1 10 200317
27 884
chce zobaczyć
6,8 23
oceny krytyków
{"rate":6.7826085,"count":23}
{"type":"film","id":631979,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Drog%C3%B3wka-2013-631979/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Drogówka
  • użytkownik usunięty

Niestety, musiał to spaprać tym efekciarskim, chaotycznym montażem. Po pierwsze, zaczynanie sceny (lub kończenie) w środku czyjegoś zdania albo wrzucanie kilkusekundowego ujęcia dymania w ubraniu wcale nie sprawia, że film przypomina dokument, a jedynie mąci i męczy. Po drugie, jak chciał się popisać amerykańską techniką rodem z Syriany, no to się spóźnił o jakieś 5-10 lat.

• qqryqu ocenił(a) ten film na: 4

No dobrze, że ktoś się znalazł i skrytykował ten fatalny montaż. A jeszcze za to nagrodę dali, Złotego Lwa.

• ziggyrogal. ocenił(a) ten film na: 9

qqryqu Yo

• 100% racji; dawno nie widziałem tak kretyńskiego montażu!

• Szczególnie na początku mnie zdenerwował. MOżna było dostać choroby morskiej.

• AdrianQ ocenił(a) ten film na: 7

Poprawny montaż i dźwięk to rzeczy nieznane polskim reżyserom. Przecież jeszcze 15 lat temu filmy były dobrze zmontowane, dźwięk idealny (jak na te czasy). A teraz muszą kombinować i chaos jest

• Kondri6 ocenił(a) ten film na: 8

Cięty montaż jest cechą filmów Smarzowskiego, ale tutaj faktycznie trochę przesadził. Za szybkie cięcia.

• pawel997402 ocenił(a) ten film na: 6

Zapomniałeś dodać "wspaniały dźwięk" co chwilę musialem zglasniac a potem ściszać jak następowała niespodziewanie następna scena z głosem +10

• scooter0079 ocenił(a) ten film na: 10

Ale wydaje mi się, że to jest poprostu styl W. Smarzowskiego, chyba, że się mylę