PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624818}

Droga mistrza

The Bleeder
6,2 1 657
ocen
6,2 10 1 1657
Droga mistrza
powrót do forum filmu Droga mistrza

Rocky Balboa...

ocenił(a) film na 7

Jestem z pokolenia, które "wychowało" się na filmie Rocky, oglądanym w paskudnej jakości na video młodzi, wiecie co to VHS?). I do tej pory nie byłem świadom (o zgrozo!), że ten film powstał na podstawie walki Wepner vs. Ali. Prawdziwemu "mistrzowi" jednak trochę woda sodowa uderzyła do głowy i pogubił się w życiu, żeby w końcu odnaleźć swoją drogę. Bardzo dobry film, a zupełnie o nim nie słyszałem. Polecam, w szczególności, "pokoleniu Rocky'iego" :-)

skynet1234

Wstyd się przyznać ja też dopiero zostałem uświadomiony, że Rocky jest oparty na prawdziwej historii a jestem już po 40-stce i wszystkie klasyczne części oglądałem na VHS. Ba, nawet pierwsze rocky i rambo było wypożyczane z pirackich wypożyczalni kaset, często kopie były koszmarne.

perun_6

Nie marudź, emocje były na całego ;) Ja oglądałem na sali kinowej, gdzie ustawiono kilka telewizorów na podwyższeniu i do takiego ekranu 20 parę cali miałem ok. 5-6 metrów a wrażenia były lepsze niż w iMaxie ;)

Polpat

U mnie kino było zawsze wielkoformatowe, nawet jak byłem dzieckiem. Natomiast bywałem na takich seansach o których piszesz, lecz były to seanse kinowe w klubach osiedlowych, gdzie wszyscy siedzieli z wypiekami na twarzy przed telewizorami, na których puszczano piraty z VHS ;)

ocenił(a) film na 8
perun_6

Polecam bardzo. Lub też robi robotę

paulael

Widziałem, oceniłem nawet wysoko, mi się podobał.

ocenił(a) film na 6
Polpat

Racja, każdy film na VHS cieszył bardziej niż dzisiejszy syf na Netflix.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones