plakat filmu Dwa światy

Dwa światy

Hardcore
6,7 563
oceny
6,7 10 1 563
984
chce zobaczyć
6,4 5
ocen krytyków
{"rate":6.4,"count":5}
{"type":"film","id":128838,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Dwa+%C5%9Bwiaty-1979-128838/tv","text":"W TV"}]}
Dwa światy
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Głęboko wierzący Jake Van Dorn jest ojcem samotnie wychowującym nastoletnią Kirsten. Postanawia wysłać córkę wraz z grupą młodzieży kalwińskiej na kilkudniowy pobyt do parku rozrywki w Los Angeles. Wkrótce dziewczyna znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Niezadowolony z rezultatów pracy policji wynajmuje prywatnego detektywa, który maGłęboko wierzący Jake Van Dorn jest ojcem samotnie wychowującym nastoletnią Kirsten. Postanawia wysłać córkę wraz z grupą młodzieży kalwińskiej na kilkudniowy pobyt do parku rozrywki w Los Angeles. Wkrótce dziewczyna znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Niezadowolony z rezultatów pracy policji wynajmuje prywatnego detektywa, który ma pomóc mu w odnalezieniu Kirsten. Wyniki śledztwa okazują się zaskakujące. Do rąk Jake'a trafia niskobudżetowy film, na którym dostrzega swoją córkę uprawiającą seks z dwójką mężczyzn. Uświadamia sobie, że aby odnaleźć Kirsten, będzie zmuszony zanurzyć się w brudnym świecie przemysłu pornograficznego. Podając się za wpływowego producenta rozpoczyna swoje prywatne śledztwo.

Dwa światy zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.