PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98357}

Dziś 13, jutro 30

13 Going On 30
6,1 68 354
oceny
6,1 10 1 68354
5,2 8
ocen krytyków
Dziś 13, jutro 30
powrót do forum filmu Dziś 13, jutro 30

Idealny na deszczowe dni, jest w nim tyle koloru i pozytywnych emocji, że ciężko nie uśmiechnąć
się po jego obejrzeniu :)

użytkownik usunięty
Nachosa

Zgadzam się :) A poza tym, to nie kolejna głupia komedia, ma w sobie coś... ważnego i cennego :) Coś o czym, jak mówi sama główna bohaterka, powinniśmy pamiętać. Nieważne ile mamy lat! ;)

ocenił(a) film na 6
Nachosa

Ale czy aby na pewno jest arcydzielem? :)

rodzyna132

Dokładnie. Nie przepadam za amerykańskimi komediami i jestem daleka od nazywania ich arcydziełami, a ten film na pewno na to nie zasługuje. Ot, przyjemny, ale nic więcej. Jak dla mnie trochę za prymitywny humor. Nie wątpię jednak, że innym może się podobać. Ale nie rozumiem oceny 10/10.

ocenił(a) film na 6
Kratka151

Ja tez nie rozumiem oceny 10. Dlatego grzecznie zapytalam. Film ot co dobry na wieczor gdzie nie chce sie "wytezac umyslu". Na pewno nie zasluguje na 10.

ocenił(a) film na 3
Nachosa

Dobry chyba tylko dla kobiet:) Nuda i nic więcej

ocenił(a) film na 6
stadnicki82

Znowu nie ujednolicaj, niektorzy faceci tez lubia takie filmy :D moze nawet bardziej niz babki

ocenił(a) film na 3
rodzyna132

Chyba ci inni:) To nie chodzi o typ filmu, ale kompletną zmułę i oglądaniu jak babki cieszą się dorosłością. Gdyby tam byli sami faceci tak samo bym ten film ocenił. Bablanie o niczym.

ocenił(a) film na 6
stadnicki82

Przejrzyj sobie oceny/opinie niektorych facetow tutaj na fw. Niektorzy daja 7, a nawet 8 i im sie podoba. Watpie zeby wszyscy byli "inni":)

rodzyna132

Masz rację, że wszyscy nie mogą być "inni".
Tylko faceci, którzy oceniają ten film powyżej "3" są "inni".

ocenił(a) film na 9
Nachosa

Absolutnie się z tobą zgadzam film po prostu magiczny i poprawiający humor ;)
...właśnie w takie filmy powinna inwestować polska na pewno lepiej by na tym wyszli i może byśmy mogli wreszcie zaszczycić się jakąś dobrą komedią a nie smacznym jej przeciwieństwem
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
Nachosa

Dokładnie :) Właśnie obejrzałam z zachwytem, śmiechem, wzruszeniem. Daje do myślenia o tym, co w życiu jest ważne :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones