PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=446069}

Dziadek do orzechów

The Nutcracker in 3D
5,8 1 263
oceny
5,8 10 1 1263
Dziadek do orzechów
powrót do forum filmu Dziadek do orzechów

Czy gdzieś można obejrzeć lub kupić tę wersję,? Pamiętam ją z dzieciństwa i wtedy zrobiła na mnie
ogromne wrażenie. Tzn. nawet nie wiem czy to jest dokładnie ten film, ponieważ nigdzie go nie mogę
znaleźć, ale myślę że tak. Dzisiaj właściwie zapomniano o tej rosyjskiej bajce, a mnie od wielu lat siedzi
w głowie i bardzo chciałabym zobaczyć ją jeszcze raz.

aga2_filmweb

Nie wiem czy dokładnie chodzi o ta wersję https://www.youtube.com/watch?v=yequaAxBysg .

KraAnk

Tak, to jest ten film. Wielkie dzięki za ten link. Właśnie to chciałam zobaczyć i usłyszeć jeszcze raz, Ten kalejdoskopowy taniec gwiazdek i światełek, walkę szczurów z ludźmi, przemianę małego królewicza w dziadka do orzechów, a potem zwycięstwo nad królem szczurów i to właśnie w tej prostej i wzruszającej wersji.

KraAnk

Bardzo ale to bardzo dziękuję za ten link który dopiero dzisiaj zobaczyłam od wielu wielu lat próbowałam znaleźć ten film to dzięki niemu zakochałam się w Czajkowskim oglądając go jako mała dziewczynka był piękny a muzyka po prostuNiebiańska widziałam już balet w teatrze wielkim w Warszawie i czytam książkę zarówno w wersji oryginalnej niemieckiej jak i Dumasa francuskiej Polecam i dorosłym i dzieciom i jeszcze raz dzięki za Link

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones